Piłka nożna. Leo Messi strzelił hat-tricka

Argentyński napastnik Leo Messi na mundialu w RPA nie zdobył ani jednej bramki. Gracz Barcelony przełamał się dopiero w towarzyskim meczu w Panamie, gdzie zdobył dla trzy gole dla zespołu złożonego z jego przyjaciół.

W obecności 35 tysięcy kibiców w Panamie zmierzyła się drużyna Leo Messiego i jego przyjaciół pokonała 6:4 zespół reszty świata. Argentyńczyk, który na mundialu nie trafił ani razu, tym razem zdobył połowę bramek dla swojego zespołu. Messi trafił w 33. 45. i 87. minucie.

W zespole gracza Barcelony wystąpili między innymi jego rodacy Gabriel Milito i Ariel Ortega oraz Brazylijczycy Lucio i Juan. W zespole reszty świata grali natomiast Christian Vieri, Marco Materazzi, Ivan Helguera, Fernando Morientes, Edgar Davids i Kevin Kuranyi.

Messi bez gola. Sprawdź jego statystyki na mundialu w RPA ?