Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Seria Ruuda Van Nistelrooy'a

W ośmiu kolejnych meczach Van Nistelrooy strzela bramki
Mecz nr 8, z Blackburn, 2:1 - wyrównany rekord Manchesteru United, ustanowiony przez Liama Whelana jeszcze w czasach Busby Babes, czyli bramka w ósmym, kolejnym meczu ligowym. Po zrezygnowaniu przez Beckhama wykonywania rzutu karnego. Strzał pod poprzeczkę.

Mecz nr 7, z Southampton 3:1- rekord Premier League, czyli bramka w siódmym kolejnym meczu Premier League. Był to jednocześnie gol w ósmym kolejnym meczu, wliczając pucharowy mecz z Aston Villą. Strzał z ciasnego kąta w polu karnym.

Mecz nr 6 z Newcastle 3:1, 19 bramka w sezonie, wyrównane osiągnięcie George'a Besta i Dwighta Yorka - bramka w szóstym, kolejnym meczu ligowym. Po podaniu Mikeala Silvestre.

Mecz nr 5 z Fulham 3:2. Był to gol, który dawał dwubramkową przewagę Manchesterowi.

Mecz nr 4 z Evertonem 2:0. Druga bramka dla MU, po podaniu od Giggsa.

Mecz nr 3, z Southampton 6:1. Tu były aż trzy gole, w tym pierwszy w 35 sekund od gwizdka sędziego, po kapitalnym podaniu od Paula Scholesa.

Mecz nr 2 z Middlesborough 1:0, 13. gol w lidze, po dobiciu strzału Giggsa.

Mecz nr 1 z Derby 5:0. Po podaniu Keane'a. Tak się złożyło, że razem z tą serią Ruuda wygrywa także Manchester. Wcześniej w ośmiu meczach ligowych i Pucharu Ligi MU sześć razy przegrał i raz zremisował.