Podbeskidzie rozbi這 w Gorzowie GKP

Dru篡nie z Bielska-Bia貫k pomog造 fatalne b喚dy bramkarza gospodarzy. Kiedy Podbeskidzie prowadzi這 2:0, mecz przesta interesowa kibic闚 z Gorzowa.
Wydawa這 si, 瞠 bielszczanie b璠 mie du瞠 k這poty. W 40. min drug 鄴速 kartk, a w konsekwencji czerwon, obejrza napastnik Podbeskidzia Adam Brzezina, kt鏎y w polu karnym GKP pr鏏owa wszystkich przechytrzy, uderzaj帷 pi趾 r瘯 zamiast g這w. Ale po przerwie zupe軟ie nie mia這 znaczenia, 瞠 g鏎ale grali w dziesi璚iu. Pewnie i w dziewi璚iu znale幢iby spos鏏, aby o鄉ieszy fatalnie (nie pierwszy raz w tym sezonie) graj帷 gorzowsk obron. Na dodatek jeszcze w pierwszej po這wie 鈔odkowy obro鎍a GKP Grzegorz Jakosz zacz掖 przypomina pirata - na jego rozci皻ej g這wie pojawi si bia造 opatrunek.

Bramkarz Jakub H豉dowczak, kt鏎y w 鈔od zast徙i fatalnie ostatnio spisuj帷ego si Rados豉wa Janukiewicza, okaza si r闚nie s豉by. Do這篡 kolejne kiksy na d逝g list gaf gorzowskich bramkarzy. Kiedy w 62. min Podbeskidzie prowadzi這 2:0, mecz przesta interesowa zmokni皻ych kibic闚 z Gorzowa. Zorganizowana grupa fan闚 z okrzykiem: "Stilon to my" wysz豉 ze stadionu.

Kilka minut przed ko鎍em meczu napastnik Podbeskidzia Krzysztof Chrapek dobi za豉manych gospodarzy.

GKP Gorz闚 - Podbeskidzie Bielsko-Bia豉 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Matusiak (48.), 0:2 Ciencia豉 (62.), 0:3 Chrapek (82.)

GKP: H豉dowczak - Cieciura, Truszczy雟ki Cz, Jakosz, ㄆszkiewicz - Sza豉s (57. min Pi徠kowski), Sawala , Ibrahim (57. min Sing), Maliszewski - Traore, Drozdowicz .

Podbeskidzie: Merda - Ciencia豉, Szmatiuk , Baranowski, Konieczny - Sikora (87. min Malinowski), Matusiak, Jarosz, Ziajka (46. min Chrapek) - Matus (76. min Osi雟ki), Brzezina Cz.