Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dolcan sprawdzi Podbeskidzie

Zagramy z wielką determinacją. Chcemy zdobyć trzy punkty, bo wciąż myślimy o awansie do ekstraklasy - zapowiada Krzysztof Chrapek, napastnik Podbeskidzia.
Ciekawie zapowiada się mecz w Bielsku, gdzie nieobliczalne tej wiosny Podbeskidzie zagra z Dolcanem, który w tabeli meczów rozgrywanych w tym roku jest na pozycji ...wicelidera. Zespół z Ząbek wygrał cztery z pięciu spotkań tej wiosny. Podbeskidzie po porażce w Świnoujściu spadło tymczasem na piąte miejsce w I lidze, tylko trzy punkty w sobotnim meczu mogą podreperować nadszarpnięte zaufanie i przywrócić nadzieje na ekstraklasę. - Ciągle myślimy o awansie do ekstraklasy. Musimy wziąć się do roboty. Dolcan to silny przeciwnik, ale jesteśmy zdeterminowani i chcemy zdobyć trzy punkty. A mi może uda się strzelić zwycięskiego gola - mówi Krzysztof Chrapek, najlepszy strzelec ekipy z Bielska-Białej.

W zespole Podbeskidzia z powodu kontuzji nie zagra Jarosław Białej, pod znakiem zapytania występ narzekających na urazy Clemence'a Matawu i Juraja Dancika.

Przed meczem i w czasie jego trwania na stadionie będzie można kupić książkę poświęconą historii Podbeskidzia i BBTS-u Bielsko. 350-stronicowe wydawnictwo "BBTS i Podbeskidzie 1907-2008" autorstwa Pawła Bienieckiego kosztuje 28 złotych. Część dochodu ze sprzedaży książki zostanie przeznaczone na cele Fundacji "Dziecięce Marzenia", która zajmuje się pomocą dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej oraz opieką nad dziećmi z rodzin zagrożonych patologią.