Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyniki i końcowe tabele grup eliminacyjnych strefy europejskiej

GRUPA 1

ROSJA - SZWAJCARIA 4:0 (3:0): Biesczastnych (15., 19., 38.), Titow (82.).

SŁOWENIA - WYSPY OWCZE 3:0 (2:0): Ceh (13., 31.,), Tiganj (82.).

JUGOSŁAWIA - LUKSEMBURG 6:2 (1:1): Jokanović (19.), Mijatovic (58.), Kezman (61., 72.); Miloszević (63., 68) - Peterson (51.), Christope (58.).

1. Rosja 10 23 18-5

2. Słowenia 10 20 17-9

3. Jugosławia 10 19 22-8

4. Szwajcaria 10 17 18-12

5. Wyspy Owcze 10 7 6-23

6. Luksemburg 10 0 4-28

GRUPA 2

HOLANDIA - ANDORA 4:0 (2:0): van Hooijdonk (4., karny), Seedorf (45.), van Nistelrooy (54., 90.).

PORTUGALIA - ESTONIA 5:0 (1:0): Pinto (29.), Nuno Gomes (49., 64.), Pauleta (58.), Figo (78.).

IRLANDIA - CYPR 4:0 (2:0): Harte (3.), Quinn (11.), Connolly (63.), Keane (67.).

1. Portugalia 10 24 33-7

2. Irlandia 10 24 23-5

3. Holandia 10 20 30-9

4. Estonia 10 8 10-26

5. Cypr 10 8 13-31

6. Andora 10 0 5-36

GRUPA 3

CZECHY - BUŁGARIA 6:0 (3:0): Rosicky (5., 70.), Nedved (16., 76.), Baros (28.), Lokvenc (68.).

DANIA - ISLANDIA 6:0 (4:0): Rommedahl (12.), Sand (14., 67.), Gravesen (30., 35.), Michaelsen (90.).

MALTA - IRLANDIA PŁN. 0:1 (0:0): Healy (67., karny).

1. Dania 10 22 22-6

2. Czechy 10 20 20-8

3. Bułgaria 10 17 14-15

4. Islandia 10 13 14-20

5. Irelandia 10 11 11-12

6. Malta 10 1 4-24

GRUPA 4

MOŁDAWIA - TURCJA 0:3 (0:1): Asik (8.), Kahveci (79.), Mansiz (83.).

SZWECJA - AZERBEJDŻAN 3:0 (0:0): Svensson (52.), Larsson (61., karny), Ibrahimovic (69.);

MACEDONIA - SŁOWACJA 0:4 (0:1): Reyter (27.), Dzurik (57.), Nemeth (72.), Pinte (81.), Oravec (90.)

1. Szwecja 10 26 20-3

2. Turcja 10 21 18-8

3. Słowacja 10 17 15-9

4. Macedonia 10 7 11-17

5. Mołdawia 10 6 6-20

6. Azerbejdzan 10 5 4-17

GRUPA 5

POLSKA - UKRAINA 1:1 (1:0): Olisadebe (40) - Szewczenko (80).

WALIA - BIAŁORUŚ 1:0 (0:0): John Hartson (47).

ARMENIA -NORWEGIA 1:4 (0:0: Sarkis Howsepjan (72) - Bard Borgersen (49, 80), John Carew (70, 89).

1. Polska 10 21 21-11

2. Ukraina 10 17 13-8

3. Białoruś 10 15 12-11

4. Norwegia 10 10 12-14

5. Walia 10 9 10-12

6. Armenia 10 5 7-19



GRUPA 6

SZKOCJA - ŁOTWA 2:1 (1:1): Freedman (43.), Weir (53.) - Rubins (21.).

CHORWACJA - BELGIA 1:0 (1:0): Boksic (76.).

1. Chorwacja 8 18 15-2

2. Belgia 8 17 25-6

3. Szkocja 8 15 12-6

4. Łotwa 8 4 5-16

5. San Marino 8 1 3-30

Grupa 7

BOŚNIA I HERCEGOWINA - LIECHTENSTEIN 4:0 (2:0): Konjić (34.), Baljić (45., karny, 80., karny), Sabić (70.), Dodik (83.)

Mecz Izrael - Austria przełożony.

1. Hiszpania 8 20 21-4

2. Austria 7 14 9-7

3. Izrael 7 11 11-6

4. Bośnia 8 8 12-12

5. Liechtenstein 8 0 0-24

GRUPA 8

WŁOCHY - WĘGRY 1:0 (1:0): Del Piero (45.).

RUMUNIA - GRUZJA 1:1 (0:0): Popescu (88.) - Jaszvili (54.).

1. Włochy 8 20 16-3

2. Rumunia 8 16 10-7

3. Gruzja 8 10 12-12

4. Węgry 8 8 14-13

5. Litwa 8 2 3-20

GRUPA 9

ANGLIA - GRECJA 2:2 (0:1): Sheringham (71.), Beckham (90.) - Charisteas (36.), Nikolaidis (73.).

NIEMCY - FINLANDIA 0:0.

1. Anglia 8 19 16-6

2. Niemcy 8 19 14-10

3. Finlandia 8 12 12-7

4. Grecja 8 7 7-17

5. Albania 8 3 5-14