Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Końcowa klasyfikacja strzelców ekstraklasy

18 bramek:

Tomasz Frankowski (Wisła Kraków);



14 bramek:

Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin),



13 bramek:

Marcin Mięciel (Legia Daewoo Warszawa);



11 bramek:

Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów);



10 bramek:

Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin), Olgierd Moskalewicz (Wisła Kraków);



9 bramek:

Marinho Giuliano (Legia Daewoo Warszawa), Krzysztof Kłosiński (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Grzegorz Mielcarski (Pogoń Szczecin), Grzegorz Rasiak (Odra Wodzisław), Paweł Sibik (Odra Wodzisław);



8 bramek:

Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Grzegorz Król (Amica Wronki), Mariusz Nosal (Orlen Płock), Maciej Żurawski (Wisła Kraków);



7 bramek:

Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Paweł Holc (Stomil Olsztyn), Rafał Jarosz (Ruch Radzionków), Robertas Poskus (Widzew Łódź), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław), Jan Woś (Ruch Chorzów);



6 bramek:

Brasilia (Pogoń Szczecin), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Marian Janoszka (Ruch Radzionków), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Tomasz Moskała (GKS Katowice), Radosław Sobolewski (Orlen Płock), Tomasz Wieszczycki (Polonia Warszawa);



5 bramek:

Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Daniel Bogusz (Widzew Łódź), Marek Citko (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Drumlak (Pogoń Szczecin), Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin), Radosław Kałużny (Wisła Kraków), Odartey Lamptey (Groclin Dyskobolia), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin), Łukasz Sosin (Wisła Kraków), Bartosz Tarachulski (Widzew Łódź), Marek Zając (Wisła Kraków), Moussa Yahaya (GKS Katowice);



4 bramki:

Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Michał Chałbiński (Odra Wodzisław), Wachan Geworgjan (Orlen Płock), Dariusz Gęsior (Pogoń Szczecin), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki), Tomasz Jarzębowski (Legia Daewoo Warszawa), Dmitrij Koszakow (Groclin Dyskobolia), Cezary Kucharski (Legia Daewoo Warszawa), Mariusz Kukiełka (Amica Wronki), Piotr Matys (Stomil Olsztyn), Grażvydas Mikulenas (GKS Katowice), Jacek Paszulewicz (Śląsk Wrocław), Piotr Rocki (Odra Wodzisław), Marek Saganowski (Orlen Płock), Piotr Żaba (Ruch Radzionków), Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin);



3 bramki:

Ryszard Czerwiec (Wisła Kraków), Jacek Dembiński (Widzew Łódź), Enkeley Dobi (Zagłębie Lubin), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Marcin Janus (Śląsk Wrocław), Jacek Kacprzak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Shingayi Kaondera (Górnik Zabrze), Wojciech Kowalczyk (Legia Daewoo Warszawa), Marek Kubisz (GKS Katowice), Grzegorz Lewandowski (Zagłębie Lubin), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Jacek Matyja (Odra Wodzisław), Sławomir Nazaruk (Śląsk Wrocław), Maciej Nuckowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Emmanuel Olisadebe (Polonia Warszawa), Łukasz Pachelski (Orlen Płock), Sławomir Paluch (Ruch Chorzów), Grzegorz Pater (Wiała Kraków), Tomasz Sokołowski (Amica Wronki), Piotr Stokowiec (Śląsk Wrocław), Łukasz Surma (Ruch Chorzów), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn), Mirosław Szymkowiak (Widzew Łódź/Wisła Kraków), Marek Świerczewski (GKS Katowice);



2 bramki:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Mateusz Bartczak (Polonia Warszawa), Jacek Berensztajn (Odra Wodzisław), Paweł Bocian (Orlen Płock), Marcin Bojarski (GKS Katowice), Grzegorz Bonk (Górnik Zabrze), Daniel Gacek (Górnik Zabrze), Bartłomiej Grzelak (Orlen Płock), Łukasz Gorszkow (GKS Katowice), Robert Górski (Ruch Chorzów), Rafał Grzelak (Ruch Chorzów), Kamil Jakubiak (Polonia Warszawa), Grzegorz Kaliciak (Pogoń Szczecin), Arkadiusz Kaliszan (Polonia Warszawa), Maxwell Kalu (Amica Wronki), Bartosz Karwan (Legia Daewoo Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Polonia Warszawa), Dariusz Koseła (Ruch Radzionków), Jarosław Lato (Śląsk Wrocław), Jarosław Mackiewicz (Orlen Płock), Roman Madej (Ruch Radzionków), Krzysztof Majda (Groclin Grodzisk Wlkp.), Grzegorz Niciński (Wisła Kraków), Aleksander Osipowicz (Zagłębie Lubin), Krzysztof Piskuła (Amica Wronki), Jarosław Popiela (Orlen Płock), Bogdan Prusek (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Krzysztof Sadzawicki (Śląsk Wrocław), Maciej Sawicki (Stomil Olsztyn), Mirosław Siara (Amica Wronki), Marek Szemoński (Górnik Zabrze), Kazimierz Węgrzyn (Pogoń Szczecin), Sergiusz Wiechowski (Pogoń Szczecin), Radosław Wróblewski (Legia Daewoo Warszawa), Marcin Zając (Widzew Łódź), Marek Zieńczuk (Amica Wronki);



1 bramka:

Paweł Adamczyk (Odra Wodzisław), Mieczysław Agafon (Ruch Radzionków), Adam Bała (GKS Katowice), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Jarosław Bieniuk (Amica Wronki), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Krzysztof Bukalski (GKS Katowice), Edward Cecot (Stomil Olsztyn), Ferdinand Chifon (Pogoń Szczecin), Jacek Dąbrowski (Orlen Płock), Daniel Dubicki (Pogoń Szczecin), Dariusz Dudek (Odra Wodzisław), Piotr Dziewicki (Polonia Warszawa), Dariusz Filipczak (Śląsk Wrocław), Andrius Gadgauskas (Widzew Łódź), Marcin Gadomski (Odra Wodzisław), Wojciech Górski (Ruch Radzionków), Wojciech Grzyb (Ruch Radzionków), Austin Hamlet (Stomil Olsztyn), Marcin Janeczko (Widzew Łódź), Piotr Jegor (Odra Wodzisław), Mamia Jikia (Ruch Chorzów), Rafał Kaczmarczyk (Widzew Łódź), Paweł Kaczorowski (Polonia Warszawa), Sebastian Kęska (Polonia Warszawa), Marcin Klaczka (Ruch Radzionków), Daniel Kosmel (Ruch Radzionków), Kamil Kosowski (Wisła Kraków), Ireneusz Kościelniak (Górnik Zabrze), Artur Kościuk (Odra Wodzisław), Krzysztof Kowalczyk (Stomil Olsztyn), Maciej Kowalczyk (Śląsk Wrocław), Ireneusz Kowalski (Śląsk Wrocław), Adam Kryger (Widzew Łódź), Piotr Kuś (Odra Wodzisław), Marek Kwiatkowski (Stomil Olsztyn), Mariusz Lewandowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Wojciech Łobodziński (Orlen Płock), Łukasz Madej (Ruch Chorzów), Tomasz Mazurkiewicz (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Miąszkiewicz (Orlen Płock), Andrzej Michalczuk (Widzew Łódź), Kazimierz Moskal (Wisła Kraków), Piotr Mosór (Pogoń Szczecin), Wojciech Myszor (Ruch Radzionków), Marcin Narwojsz (Zagłębie Lubin), Sebastian Olszar (Górnik Zabrze), Rafał Oprzondek (Ruch Radzionków), Piotr Orliński (Stomil Olsztyn), Mariusz Pawlak (Polonia Warszawa), Piotr Piechniak (Groclin Dyskobolia), Mariusz Piekarski (Legia Warszawa), Leszek Pisz (Śląsk Wrocław), Tomasz Prasnal (Górnik Zabrze), Andrej Prohorenkovs (Górnik Zabrze), Błażej Radler (Górnik Zabrze), Dariusz Romuzga (Orlen Płock), Rafał Ruta (Odra Wodzisław), Maciej Scherfchen (Polonia Warszawa), Grzegorz Skwara (Ruch Chorzów), Michał Stolarz (Śląsk Wrocław), Krzysztof Szewczyk (Śląsk Wrocław), Ireneusz Waluś (Ruch Radzionków), Marcin Wasilewski (Śląsk Wrocław), Jacek Wiśniewski (Górnik Zabrze), Rafał Witkowski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Jacek Zieliński (Legia Daewoo Warszawa);



Samobójcze:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Grodzisk Wlkp.), Tomasz Augustyniak (Widzew Łódź), Bartosz Bosacki (Amica Wronki), Tomasz Fornalik (Ruch Chorzów), Artur Januszewski (Stomil Olsztyn), Łukasz Kościuczuk (Stomil Olsztyn), Andrzej Michalczuk (Widzew Łódź) Mirosław Milewski (Śląsk Wrocław), Jarosław Popiela (Orlen Płock), Rafał Siadaczka (Legia Daewoo Warszawa), Marek Wleciałowski (Ruch Chorzów), Marek Zając (Wisła Kraków).