Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tabela i strzelcy po 26. kolejce

Tabela:

mecze rozegrane; bramki zdobyte; bramki stracone; punkty zdobyte;

1. Wisła Kraków 26 59-22 56

2. Legia Daewoo Warszawa 26 41-23 47

3. Pogoń Szczecin 26 37-24 47

4. Polonia Warszawa 26 33-23 42

5. Zagłębie Lubin 26 38-32 40

6. Ruch Chorzów 26 42-40 38

7. Amica Wronki 25 41-36 38

8. GKS Katowice 26 25-20 36

9. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp 26 29-31 33

10. Widzew Łódź 26 33-39 33

11. Stomil Olsztyn 26 21-37 31

12. Ruch Radzionków 26 23-40 30

13. Odra Wodzisław 26 30-43 29

14. Śląsk Wrocław 26 26-35 28

15. Górnik Zabrze 25 22-33 23

16. Orlen Płock 26 27-49 22



Najlepsi strzelcy

16 bramek:

Tomasz Frankowski (Wisła Kraków);



12 bramek:

Marcin Mięciel (Legia Daewoo Warszawa);



11 bramek:

Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin),



10 bramek:

Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin);



9 bramek:

Marinho Giuliano (Legia Daewoo Warszawa), Olgierd Moskalewicz (Wisła Kraków);



8 bramek:

Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Grzegorz Mielcarski (Pogoń Szczecin), Paweł Sibik (Odra Wodzisław), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów);



7 bramek:

Paweł Holc (Stomil Olsztyn), Krzysztof Kłosiński (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Grzegorz Król (Amica Wronki), Robertas Poskus (Widzew Łódź), Grzegorz Rasiak (Odra Wodzisław);



6 bramek:

Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Rafał Jarosz (Ruch Radzionków), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Mariusz Nosal (Orlen Płock), Tomasz Wieszczycki (Polonia Warszawa), Maciej Żurawski (Wisła Kraków);



5 bramek:

Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Daniel Bogusz (Widzew Łódź), Brasilia (Pogoń Szczecin), Marek Citko (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Drumlak (Pogoń Szczecin), Radosław Kałużny (Wisła Kraków), Tomasz Moskała (GKS Katowice), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Radosław Sobolewski (Orlen Płock), Łukasz Sosin (Wisła Kraków), Bartosz Tarachulski (Widzew Łódź), Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław), Marek Zając (Wisła Kraków);



4 bramki:

Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin), Dariusz Gęsior (Pogoń Szczecin), Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki), Marian Janoszka (Ruch Radzionków), Tomasz Jarzębowski (Legia Daewoo Warszawa), Dmitrij Koszakow (Groclin Dyskobolia), Cezary Kucharski (Legia Daewoo Warszawa), Odartey Lamptey (Groclin Dyskobolia), Piotr Matys (Stomil Olsztyn), Grażvydas Mikulenas (GKS Katowice), Marek Saganowski (Orlen Płock), Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin), Moussa Yahaya (GKS Katowice);



3 bramki:

Michał Chałbiński (Odra Wodzisław), Ryszard Czerwiec (Wisła Kraków), Jacek Dembiński (Widzew Łódź), Wachan Geworgjan (Orlen Płock), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Marcin Janus (Śląsk Wrocław), Jacek Kacprzak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Shingayi Kaondera (Górnik Zabrze), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Sławomir Nazaruk (Śląsk Wrocław), Emmanuel Olisadebe (Polonia Warszawa), Jacek Paszulewicz (Śląsk Wrocław), Tomasz Sokołowski (Amica Wronki), Piotr Stokowiec (Śląsk Wrocław), Łukasz Surma (Ruch Chorzów), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn), Mirosław Szymkowiak (Widzew Łódź/Wisła Kraków), Marek Świerczewski (GKS Katowice), Jan Woś (Ruch Chorzów);



2 bramki:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Bocian (Orlen Płock), Marcin Bojarski (GKS Katowice), Grzegorz Bonk (Górnik Zabrze), Enkeleid Dobi (Zagłębie Lubin), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Daniel Gacek (Górnik Zabrze), Łukasz Gorszkow (GKS Katowice), Robert Górski (Ruch Chorzów), Rafał Grzelak (Ruch Chorzów), Kamil Jakubiak (Polonia Warszawa), Arkadiusz Kaliszan (Polonia Warszawa), Bartosz Karwan (Legia Daewoo Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Polonia Warszawa), Wojciech Kowalczyk (Legia Daewoo Warszawa), Marek Kubisz (GKS Katowice), Mariusz Kukiełka (Amica Wronki), Jarosław Lato (Śląsk Wrocław), Grzegorz Lewandowski (Zagłębie Lubin), Jarosław Mackiewicz (Orlen Płock), Roman Madej (Ruch Radzionków), Krzysztof Majda (Groclin Grodzisk Wlkp.), Jacek Matyja (Odra Wodzisław), Grzegorz Niciński (Wisła Kraków), Maciej Nuckowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Sławomir Paluch (Ruch Chorzów), Grzegorz Pater (Wiała Kraków), Jarosław Popiela (Orlen Płock), Bogdan Prusek (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Piotr Rocki (Odra Wodzisław), Maciej Sawicki (Stomil Olsztyn), Mirosław Siara (Amica Wronki), Marek Szemoński (Górnik Zabrze), Kazimierz Węgrzyn (Pogoń Szczecin), Sergiusz Wiechowski (Pogoń Szczecin), Radosław Wróblewski (Legia Daewoo Warszawa), Marcin Zając (Widzew Łódź), Marek Zieńczuk (Amica Wronki), Piotr Żaba (Ruch Radzionków).