Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tabela i strzelcy po 25. kolejce

Tabela

mecze rozegrane; bramki zdobyte; bramki stracone; punkty zdobyte;

1. Wisła Kraków 25 58-20 56

2. Legia Daewoo Warszawa 25 40-22 46

3. Pogoń Szczecin 25 35-23 44

4. Polonia Warszawa 25 32-22 41

5. Zagłębie Lubin 25 36-32 37

6. GKS Katowice 25 25-18 36

7. Ruch Chorzów 25 40-39 35

8. Amica Wronki 24 39-36 35

9. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 25 28-30 32

10. Widzew Łódź 25 31-37 32

11. Ruch Radzionków 25 23-39 30

12. Stomil Olsztyn 25 20-37 28

13. Odra Wodzisław 25 28-41 28

14. Śląsk Wrocław 25 25-34 27

15. Górnik Zabrze 24 21-31 23

16. Orlen Płock 25 27-47 22



Najlepsi strzelcy:

16 bramek:

Tomasz Frankowski (Wisła Kraków);



12 bramek:

Marcin Mięciel (Legia Daewoo Warszawa);



10 bramek:

Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin);



9 bramek:

Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin), Olgierd Moskalewicz (Wisła Kraków);



8 bramek:

Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Marinho Giuliano (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Sibik (Odra Wodzisław);



7 bramek:

Paweł Holc (Stomil Olsztyn), Krzysztof Kłosiński (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Grzegorz Król (Amica Wronki), Robertas Poskus (Widzew Łódź), Grzegorz Rasiak (Odra Wodzisław), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów);



6 bramek:

Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Rafał Jarosz (Ruch Radzionków), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Grzegorz Mielcarski (Pogoń Szczecin), Mariusz Nosal (Orlen Płock), Tomasz Wieszczycki (Polonia Warszawa), Maciej Żurawski (Wisła Kraków);



5 bramek:

Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Daniel Bogusz (Widzew Łódź), Brasilia (Pogoń Szczecin), Marek Citko (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Drumlak (Pogoń Szczecin), Radosław Kałużny (Wisła Kraków), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Tomasz Moskała (GKS Katowice), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Radosław Sobolewski (Orlen Płock), Łukasz Sosin (Wisła Kraków), Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław), Marek Zając (Wisła Kraków);



4 bramki:

Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin), Dariusz Gęsior (Pogoń Szczecin), Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki), Marian Janoszka (Ruch Radzionków), Tomasz Jarzębowski (Legia Daewoo Warszawa), Dmitrij Koszakow (Groclin Dyskobolia), Cezary Kucharski (Legia Daewoo Warszawa), Odartey Lamptey (Groclin Dyskobolia), Grażvydas Mikulenas (GKS Katowice), Marek Saganowski (Orlen Płock), Bartosz Tarachulski (Widzew Łódź), Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin), Moussa Yahaya (GKS Katowice);



3 bramki:

Michał Chałbiński (Odra Wodzisław), Ryszard Czerwiec (Wisła Kraków), Wachan Geworgjan (Orlen Płock), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Marcin Janus (Śląsk Wrocław), Shingayi Kaondera (Górnik Zabrze), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Piotr Matys (Stomil Olsztyn), Sławomir Nazaruk (Śląsk Wrocław), Emmanuel Olisadebe (Polonia Warszawa), Jacek Paszulewicz (Śląsk Wrocław), Tomasz Sokołowski (Amica Wronki), Piotr Stokowiec (Śląsk Wrocław), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn), Mirosław Szymkowiak (Widzew Łódź/Wisła Kraków), Marek Świerczewski (GKS Katowice), Jan Woś (Ruch Chorzów);



2 bramki:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Bocian (Orlen Płock), Marcin Bojarski (GKS Katowice), Grzegorz Bonk (Górnik Zabrze), Jacek Dembiński (Widzew Łódź), Enkeleid Dobi (Zagłębie Lubin), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Daniel Gacek (Górnik Zabrze), Łukasz Gorszkow (GKS Katowice), Robert Górski (Ruch Chorzów), Rafał Grzelak (Ruch Chorzów), Kamil Jakubiak (Polonia Warszawa), Jacek Kacprzak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Arkadiusz Kaliszan (Polonia Warszawa), Bartosz Karwan (Legia Daewoo Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Polonia Warszawa), Wojciech Kowalczyk (Legia Daewoo Warszawa), Marek Kubisz (GKS Katowice), Jarosław Lato (Śląsk Wrocław), Grzegorz Lewandowski (Zagłębie Lubin), Jarosław Mackiewicz (Orlen Płock), Roman Madej (Ruch Radzionków), Krzysztof Majda (Groclin Grodzisk Wlkp.), Jacek Matyja (Odra Wodzisław), Grzegorz Niciński (Wisła Kraków), Maciej Nuckowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Sławomir Paluch (Ruch Chorzów), Jarosław Popiela (Orlen Płock), Bogdan Prusek (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Piotr Rocki (Odra Wodzisław), Maciej Sawicki (Stomil Olsztyn), Mirosław Siara (Amica Wronki), Łukasz Surma (Ruch Chorzów), Marek Szemoński (Górnik Zabrze), Kazimierz Węgrzyn (Pogoń Szczecin), Sergiusz Wiechowski (Pogoń Szczecin), Radosław Wróblewski (Legia Daewoo Warszawa), Marcin Zając (Widzew Łódź), Marek Zieńczuk (Amica Wronki), Piotr Żaba (Ruch Radzionków).