Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tabela i strzelcy po 24. kolejce

Tabela

(mecze rozegrane; bramki zdobyte; bramki stracone; punkty zdobyte):

1.Wisła Kraków 24 56-18 55

2.Legia Daewoo Warszawa 24 40-20 46

3.Pogoń Szczecin 24 35-22 44

4.Polonia Warszawa 24 31-21 40

5.Amica Wronki 24 39-36 35

6.Zagłębie Lubin 24 34-32 34

7.GKS Katowice 24 23-118 33

8.Ruch Chorzów 24 36-36 32

9.Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp 24 27-29 31

10.Widzew Łódź 24 30-37 29

11.Ruch Radzionków 24 22-38 29

12.Stomil Olsztyn 24 20-35 28

13.Odra Wodzisław 24 27-40 27

14.Śląsk Wrocław 24 23-32 26

15.Górnik Zabrze 24 21-31 23

16.Orlen Płock 24 24-43 22



Najlepsi strzelcy:

16 bramek:

Tomasz Frankowski (Wisła Kraków);



12 bramek:

Marcin Mięciel (Legia Daewoo Warszawa);



10 bramek:

Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin);



9 bramek:

Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin), Olgierd Moskalewicz (Wisła Kraków);



8 bramek:

Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Marinho Giuliano (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Sibik (Odra Wodzisław);



7 bramek:

Paweł Holc (Stomil Olsztyn), Grzegorz Król (Amica Wronki), Robertas Poskus (Widzew Łódź);



6 bramek:

Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Krzysztof Kłosiński (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Grzegorz Mielcarski (Pogoń Szczecin), Mariusz Nosal (Orlen Płock), Grzegorz Rasiak (Odra Wodzisław), Tomasz Wieszczycki (Polonia Warszawa), Maciej Żurawski (Wisła Kraków);



5 bramek:

Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Brasilia (Pogoń Szczecin), Marek Citko (Legia Daewoo Warszawa), Paweł Drumlak (Pogoń Szczecin), Rafał Jarosz (Ruch Radzionków), Radosław Kałużny (Wisła Kraków), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Łukasz Sosin (Wisła Kraków), Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław), Marek Zając (Wisła Kraków);



4 bramki:

Daniel Bogusz (Widzew Łódź), Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin), Dariusz Gęsior (Pogoń Szczecin), Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki), Marian Janoszka (Ruch Radzionków), Tomasz Jarzębowski (Legia Daewoo Warszawa), Dmitrij Koszakow (Groclin Dyskobolia), Cezary Kucharski (Legia Daewoo Warszawa), Odartey Lamptey (Groclin Dyskobolia), Grażvydas Mikulenas (GKS Katowice), Tomasz Moskała (GKS Katowice), Marek Saganowski (Orlen Płock), Radosław Sobolewski (Orlen Płock), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów), Bartosz Tarachulski (Widzew Łódź), Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin);



3 bramki:

Michał Chałbiński (Odra Wodzisław), Ryszard Czerwiec (Wisła Kraków), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Marcin Janus (Śląsk Wrocław), Shingayi Kaondera (Górnik Zabrze), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Piotr Matys (Stomil Olsztyn), Emmanuel Olisadebe (Polonia Warszawa), Jacek Paszulewicz (Śląsk Wrocław), Tomasz Sokołowski (Amica Wronki), Piotr Stokowiec (Śląsk Wrocław), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn), Marek Świerczewski (GKS Katowice), Jan Woś (Ruch Chorzów), Moussa Yahaya (GKS Katowice);



2 bramki:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Bocian (Orlen Płock), Marcin Bojarski (GKS Katowice), Grzegorz Bonk (Górnik Zabrze), Jacek Dembiński (Widzew Łódź), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Daniel Gacek (Górnik Zabrze), Wachan Geworgjan (Orlen Płock), Łukasz Gorszkow (GKS Katowice), Robert Górski (Ruch Chorzów), Rafał Grzelak (Ruch Chorzów), Kamil Jakubiak (Polonia Warszawa), Jacek Kacprzak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Bartosz Karwan (Legia Daewoo Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Polonia Warszawa), Wojciech Kowalczyk (Legia Daewoo Warszawa), Marek Kubisz (GKS Katowice), Jarosław Lato (Śląsk Wrocław), Grzegorz Lewandowski (Zagłębie Lubin), Jarosław Mackiewicz (Orlen Płock), Roman Madej (Ruch Radzionków), Krzysztof Majda (Groclin Grodzisk Wlkp.), Jacek Matyja (Odra Wodzisław), Sławomir Nazaruk (Śląsk Wrocław), Grzegorz Niciński (Wisła Kraków), Maciej Nuckowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Sławomir Paluch (Ruch Chorzów), Jarosław Popiela (Orlen Płock), Bogdan Prusek (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Piotr Rocki (Odra Wodzisław), Maciej Sawicki (Stomil Olsztyn), Mirosław Siara (Amica Wronki), Łukasz Surma (Ruch Chorzów), Marek Szemoński (Górnik Zabrze), Kazimierz Węgrzyn (Pogoń Szczecin), Sergiusz Wiechowski (Pogoń Szczecin), Radosław Wróblewski (Legia Daewoo Warszawa), Marcin Zając (Widzew Łódź), Marek Zieńczuk (Amica Wronki), Piotr Żaba (Ruch Radzionków).