Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tabela i strzelcy I ligi po 19. kolejce

(mecze rozegrane; bramki zdobyte; bramki stracone; punkty zdobyte)

1. Wisła Kraków 19 47-17 42

2. Pogoń Szczecin 19 30-17 39

3. Legia Daewoo Warszawa 19 30-14 37

4. Polonia Warszawa 19 27-16 34

5. Zagłębie Lubin 19 30-26 29

6. Amica Wronki 19 34-29 28

7. GKS Katowice 19 17-13 25

8. Widzew Łódź 19 26-33 23

9. Odra Wodzisław 19 19-30 23

10. Ruch Chorzów 19 25-30 22

11. Stomil Olsztyn 19 15-26 22

12. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp 19 19-24 21

13. Śląsk Wrocław 19 19-26 20

14. Ruch Radzionków 19 17-33 19

15. Górnik Zabrze 19 17-24 19

16. Orlen Płock 19 23-37 18



Klasyfikacja strzelców:

14 bramek:

Tomasz Frankowski (Wisła Kraków);



10 bramek:

Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin);



9 bramek:

Marcin Mięciel (Legia Daewoo Warszawa);



7 bramek:

Marinho Giuliano (Legia Daewoo Warszawa), Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin), Grzegorz Król (Amica Wronki), Olgierd Moskalewicz (Wisła Kraków), Robertas Poskus (Widzew Łódź);



6 bramek:

Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa), Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Paweł Holc (Stomil Olsztyn), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Grzegorz Mielcarski (Pogoń Szczecin), Mariusz Nosal (Orlen Płock);



5 bramek:

Krzysztof Kłosiński (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin), Paweł Sibik (Odra Wodzisław), Łukasz Sosin (Wisła Kraków), Tomasz Wieszczycki (Polonia Warszawa), Marek Zając (Wisła Kraków), Maciej Żurawski (Wisła Kraków);



4 bramki:

Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Daniel Bogusz (Widzew Łódź), Brasilia (Pogoń Szczecin), Marek Citko (Legia Daewoo Warszawa), Dariusz Gęsior (Pogoń Szczecin), Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki), Marian Janoszka (Ruch Radzionków), Radosław Kałużny (Wisła Kraków), Grażvydas Mikulenas (GKS Katowice), Marek Saganowski (Orlen Płock), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów), Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław), Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin);



3 bramki:

Michał Chałbiński (Odra Wodzisław), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin), Paweł Drumlak (Pogoń Szczecin), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Marcin Janus (Śląsk Wrocław), Cezary Kucharski (Legia Daewoo Warszawa), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Piotr Matys (Stomil Olsztyn), Emmanuel Olisadebe (Polonia Warszawa), Grzegorz Rasiak (Odra Wodzisław), Radosław Sobolewski (Orlen Płock), Piotr Stokowiec (Śląsk Wrocław), Moussa Yahaya (GKS Katowice);



2 bramki:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Bocian (Orlen Płock), Marcin Bojarski (GKS Katowice), Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Ryszard Czerwiec (Wisła Kraków), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Daniel Gacek (Górnik Zabrze), Wachan Geworgjan (Orlen Płock), Robert Górski (Ruch Chorzów), Kamil Jakubiak (Polonia Warszawa), Rafał Jarosz (Ruch Radzionków), Tomasz Jarzębowski (Legia Daewoo Warszawa), Shingayi Kaondera (Górnik Zabrze), Bartosz Karwan (Legia Daewoo Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Polonia Warszawa), Dmitrij Koszakow (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp), Jarosław Lato (Śląsk Wrocław), Jarosław Mackiewicz (Orlen Płock), Roman Madej (Ruch Radzionków), Krzysztof Majda (Groclin Grodzisk Wlkp.), Tomasz Moskała (GKS Katowice), Sławomir Nazaruk (Śląsk Wrocław), Grzegorz Niciński (Wisła Kraków), Maciej Nuckowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Jacek Paszulewicz (Śląsk Wrocław), Jarosław Popiela (Orlen Płock), Bogdan Prusek (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Maciej Sawicki (Stomil Olsztyn), Mirosław Siara (Amica Wronki), Tomasz Sokołowski (Amica Wronki), Marek Szemoński (Górnik Zabrze), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn), Bartosz Tarachulski (Widzew Łódź), Kazimierz Węgrzyn (Pogoń Szczecin), Sergiusz Wiechowski (Pogoń Szczecin), Radosław Wróblewski (Legia Daewoo Warszawa), Marcin Zając (Widzew Łódź), Marek Zieńczuk (Amica Wronki), Piotr Żaba (Ruch Radzionków);