Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki koncertowo zgasił Sławomira Peszkę na Instagramie

Kamil Grosicki, skrzydłowy reprezentacji Polski wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie z wyboru śniadania angielskiego i włoskiego. Wygląda na to, że piłkarz Rennes wybrał angielskie smaki, ale prawdziwym hitem okazała się konwersacja Grosickiego ze Sławomirem Peszko.
Kamil Grosicki pochwalił się na swoim Instagramie imponującym śniadaniem, a zdjęcie w swoim stylu skomentował Sławomir Peszko, jego kolega z reprezentacji. Na reakcję Grosickiego nie trzeba było długo czekać.

Tu podaj tekst alternatywny

Pod zdjęciem pojawiło się również mnóstwo komentarzy polskich kibiców, którzy w wyborze Grosickiego dopatrują się zapowiedzi transferu do Anglii. Polak nie ukrywa, że chce odejść z Rennes, a jego największym marzeniem jest gra w Premier League. W swoich wpisach wielokrotnie sugerował, że przenosiny do Anglii są możliwe już w tym oknie transferowym, a kilka klubów Premier League jest poważnie zainteresowanych sprowadzeniem reprezentanta Polski.Tak mogą wyglądać koszulki czołowych europejskich klubów w sezonie 2017/18! [ZDJĘCIA]