Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Glik zniszczył na Facebooku! "Służę pomocną stopą"

Kamil Glik wie, jak działać w mediach społecznościowych. Świadczy o tym jego najnowszy post na facebookowym fanpage'u "Sylwester z Andrzejem Dudą".
To wydarzenie bije rekordy popularności na Facebooku. Na ten moment udział w nim zadeklarowało prawie 280 tys. ludzi, w tym celebryci, politycy czy aktorzy. Oczywiście ta impreza sylwestrowa nie odbędzie się naprawdę, to jedynie forma żartu.

- W tym roku będziemy obchodzić mentalnie kolejny sylwester z naszym wspaniałym prezydentem! Dziękujemy, że jest Pan z nami! Posty które mogą urazić będą usuwane, a w przypadku spamu takimi osoby publikujące będą banowane (za obrażanie prezydenta - BAN bez możliwości ponownego powrotu na wydarzenie) - czytamy w opisie.- Jakby ktoś zaliczył zgona to służę pomocną stopą - napisał Glik na stronie wydarzenia. Dołączył do niego zdjęcie z meczu z Kazachstanem w el. MŚ 2018 (2-2). Rywal kradł czas leżąc na boisku, a Glikowi bardzo się to nie spodobało. Chciał go "podnieść" stopą, a wściekły rywal od razu ozdrowiał. Polak niestety dostał żółtą kartkę za swoje zdolności uzdrawiające.

Celem Legii jest finał Ligi Europy! Ma jej w tym pomóc... piłkarz Lecha

Pep Guardiola wspomina o Robercie Lewandowskim nawet w Manchesterze City

Oni nie mają wątpliwości! To dla niego koniec wielkiej piłki? Kawał historii Realu Madryt

Grzegorz Krychowiak dostał ofertę od potęgi! Jego odpowiedź? Zaskakująca!

Łukasz Piszczek chciałby zagrać w polskim klubie! "Nawet jako środkowy obrońca"

Chińczycy chcą osłabić europejską potęgę! Transferu takiego piłkarza jeszcze nie było

Chińczycy chcą gwiazdę Barcelony! Kosmiczna kwota

FIFA chce wprowadzić nowość prosto z rugby. Świetna zmiana!

Manchester United kupił go rok temu za 35 mln euro. Już jest na wylocieEksperci zdradzają skrywany przez Lewandowskiego sekret. I umieszczają go bardzo wysoko!