Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mundial 2018. Putin krytykuje reprezentację Rosji prowadzoną przez Czerczesowa

- Nasza reprezentacja ładnie w piłkę nie gra od dłuższego czasu - powiedział Władimir Putin, prezydent Rosji, która w czwartek przegrała towarzyskie spotkanie z Katarem (1:2).
Remis, zwycięstwo i ostatnio dwie porażki. Wstydliwe porażki. 3:4 z Kostaryką i 1:2 z Katarem - to bilans Stanisława Czerczesowa, który od kilku miesięcy jest selekcjonerem Rosji. Reprezentacji, która w tym roku wygrała ledwie dwa spotkania towarzyskie - 26 marca z Litwą (3:0) i 6 września z Ghaną (1:0).

Były trener Legii miał odmienić grę Sbornej po fatalnym Euro 2016, ale na razie tego nie zrobił. W kraju, szczególnie po ostatniej wpadce z Katarem, spada na Czerczesowa coraz więcej krytyki. Słabej gry reprezentacji nie omieszkał skomentować nawet Władimir Putin.

- Szczerze mówiąc, nasza reprezentacja ładnie w piłkę nie gra od dłuższego czasu - powiedział prezydent Federacji Rosyjskiej.

Pozornie wypowiedź Putina brzmi troskliwie. Ale, no właśnie, pozornie. Rozczarowanie wyczuć można. Ostatnie słabe wyniki sprawiają, że w Rosji wielu obserwatorów i kibiców już teraz poważnie zaczęło się zastanawiać, czy wybór charyzmatycznego Czerczesowa na selekcjonera, jest dobrym posunięciem.

Czerczesow reprezentację Rosji objął w sierpniu. Były trener Legii dostał za zadanie przygotować kadrę do mundialu, który odbędzie się w tym kraju za dwa lata.

Walia robi najdziwniejsze zdjęcia przedmeczowe. O co chodzi?