Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Spięcie dwóch legend podczas spotkania charytatywnego [WIDEO]

Podczas charytatywnego meczu gwiazd, którego patronem był papież Franciszek doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu. Diego Maradona spiął się z Juanem Sebastianem Veronem.
Mecz charytatywny został rozegrany w środę na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Brały w nim udział gwiazdy światowego futbolu m.in. wspomniani wcześniej Argentyńczycy, Hernan Crespo, Ronaldinho, Francesco Totti, Edgar Davids czy Rui Costa.

Wydarzenie pod hasłem "Zjednoczeni na rzecz pokoju" patronatem objął papież Franciszek.Dochód z niego ma zostać przeznaczony na odbudowę włoskiego miasta Amatrice spustoszonego przez silne trzęsienie ziemi w sierpniu tego roku.

Tym bardziej niesmaczne było zachowanie, jakiego dopuściły się dwie legendy argentyńskiej piłki nożnej. Choć mecz od początku był prowadzony w przyjacielskiej atmosferze, to w końcówce pierwszej połowy Diego Maradona upadł po "starciu" z Juanem Sebastianem Veronem. Wtedy "Boski Diego" nie miał jeszcze pretensji do kolegi. Gorąco zrobiło się dopiero w drodze do szatni. Maradona zaczął wygrażać Veronowi, co wywołało niemałą awanturę.Wściekłego Maradonę z boiska musiała wyprowadzać ochrona, która rozdzieliła obu zawodników. Piłkarz długo nie mógł ochłonąć i według informacji zagranicznych mediów jeszcze w tunelu posłał kilka wulgarnych słów w stronę Verona.

Podsumowanie el. MŚ 2018. Co wiemy?


Zdjęcie Lanki ADIDAS F5 FG M17668 Zdjęcie Lanki Adidas Junior Predator Absolado FG v23558 Zdjęcie Lanki Adidas Predito Instinct B24168
Lanki ADIDAS F5 FG M17668 Lanki Adidas Junior Predato... Lanki Adidas Predito Instin...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info