Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. MŚ 2018. Serge Aurier uratował życie Moussy Doumbia

W trakcie meczu eliminacyjnego do mistrzostw świata 2018 Wybrzeża Kości Słoniowej z Mali Moussa Doumbia zaczął się dusić i połykać język. Do gracza Mali szybko podbiegł jednak obrońca WKS, Serge Aurier i zapobiegł śmierci pomocnika.
W trakcie spotkania WKS z Mali (3:1) Moussa Doumbia ucierpiał w starciu z Lamine Kone. Upadł na murawę, zaczął się dusić i połykać własny język. Na szczęście, szybko dobiegł do niego m.in. Serge Aurier i pomógł umierającemu piłkarzowi.

- Wszyscy zawodnicy zorientowali się, że Doumbia dusi się i zaraz połknie język. Wtedy zainterweniował Aurier i jeden z naszych piłkarzy. Przewrócili go na bok, żeby nie doszło do najgorszego - powiedział selekcjoner Mali, Alain Giresse w rozmowie z francuską stacją radiową RMC.

Serge Aurier był ostatnio kojarzony z raczej negatywnymi zachowaniami. W lutym został zawieszony przez PSG za obrażanie ówczesnego trenera, Laurenta Blanca. We wrześniu został ukarany za przepychankę z policjantem na dwa miesiące więzienia. Gracz odwołał się jednak od tego wyroku.

Podsumowanie el. MŚ 2018. Co wiemy?


Zdjęcie Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG 80989UDJV Zdjęcie Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG 80989UA66 Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG JNR 80830UCH2
Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG ... Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG ... LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info