Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Norweski trener prosi Ronaldo i Ibrahimovicia o ich... nasienie. Chce nim zapłodnić partnerki swoich piłkarzy

Ole Vidar Toftesund trenuje na co dzień grający w szóstej lidze norweskiej klub Nordstranda IL. Szkoleniowiec uważa, że jego dotychczasowe metody treningowe nie zdały egzaminu i aby podnieść poziom drużyny, potrzebne są radykalne środki.
Plan selekcjonera zakłada wykorzystanie w tym celu najlepszych piłkarzy świata, a konkretnie ich... nasienia. Toftesund zaapelował za pośrednictwem wideo zamieszczonego na Facebooku, by osoby, które znają bliżej takich piłkarzy jak Zlatan Ibrahimović czy Cristiano Ronaldo, skontaktowały się z nim.Norweg chce z pomocą spermy gwiazd Manchesteru United i Realu Madryt zapłodnić partnerki swoich piłkarzy. - Obiecuję, że w ciągu dwudziestu lat zbuduję najlepszą drużynę na świecie - czytamy na kartkach pokazywanych przez trenera.

Toftesund i drużyna Nordstranda są bohaterami internetowego serialu dokumentalnego tworzonego przez serwis Sporten.com. Każdego tygodnia kamera podążą za trenerem i jego podopiecznymi, pokazując, jak wygląda od kuchni życie szóstoligowego zespołu.Najpiękniejsze cheerleaderki ligi NFL pozują do kalendarza [DUŻE ZDJĘCIA]