0
1
1
Albania
Bramki: Sadiku (9.), Balaj (89.) Skład: Berisha - Hysaj, Djimsiti, Mavraj, Agolli - Abrashi (60. Balaj), Kukeli, Xhaka - Gashi (60. Memushaj), Sadiku, Hyka (67. Roshi)
Macedonia
Bramki: Alioski (51.) Kartki: Stjepanović, Zuta - żółta Skład: Zahov - Ristevski, Sikov, Mojsov, Zuta - Ristovski, Alioski - Stjepanović (61. Petrovikj), Spirovski, Hasani (75. Gjorgjev) - Pandev
Albania po golu w 89. minucie pokonała Macedonię 2:1 we wznowionym po 15 godzinach meczu eliminacji mistrzostw świata 2018.
Mecz zaczął się w poniedziałek o godz. 20.45. Armando Sadiku dał prowadzenie Albańczykom, Macedonia wyrównała po trafieniu Ezgjana Alioskiego. W 76. minucie przy stanie 1:1 spotkanie zostało przerwane przez ulewę, która przetoczyła się nad Szkodrem. Sędzia zdecydował, że spotkanie zostanie wznowione następnego dnia.

Piłkarze wrócili na boisko o godz. 14. W 89. minucie meczu Bekim Balaj zdobył zwycięską bramkę dla Albanii.

W grupie G prowadzi Hiszpania, która w poniedziałek rozbiła aż 8:0 Liechtenstein, na drugim miejscu są Włosi po wygranej 3:1 z Izraelem. Albania zajmuje trzecią lokatę.