Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mecze towarzyskie. Portugalia gromi, Francja lepsza od Włochów

Mistrzowie Europy Portugalczycy pokonali 5:0 Gibraltar w meczu towarzyskim. W innych spotkaniach Francuzi pokonali 3:1 Włochów, Hiszpanie 2:0 Belgów, a Grecja wygrała 2:1 z Holandią.
W pierwszym po mistrzostwach Europy meczu Portugalczycy urządzili sobie strzelaninę z Gibraltarem. Niedawnym rywalom Polaków w eliminacjach Euro 2016 wpakowali pięć bramek. Leczący kontuzję Cristiano Ronaldo nie grał. Pod jego nieobecność dwa gole strzelił Nani, a po jednej Cancelo, Silva i Pepe.

Swój pierwszy mecz po Euro rozegrali również gospodarze i finaliści tamtej imprezy - Francuzi. Wygrali z Włochami 3:1 po golach Anthony'ego Martiala, Oliviera Giroud i Layvina Kurzawy. Jedyną bramkę dla Włochów strzelił Graziano Pelle.

Cichym bohaterem spotkania był Paul Pogba, który zaliczył dwie asysty - przy trafieniach Martiala i Kurzawy. Szczególnie ta pierwsza, po zagraniu przez pół boiska, była wyjątkowej urody.

W innych ciekawych spotkaniach Hiszpanie wygrali 2:0 z Belgami (autorem obu trafień był David Silva), a rozczarowani brakiem awansu na Euro Holendrzy ulegli przed własną publicznością 1:2 Grecji.

Milik strzela Milanowi dwa gole, a kibice szaleją! [MEMY]


Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 4.5 TRICKS FG 103592 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 5.5 TRICKS FG 103596 Zdjęcie Lanki Puma EVOTOUCH 1 FG 103749 K
Lanki Puma EVOSPEED 4.5 TRI... Lanki Puma EVOSPEED 5.5 TRI... Lanki Puma EVOTOUCH 1 FG 10...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info