Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fantastyczne sceny podczas finału Copa Libertadores! Szaleństwo! [WIDEO]

Kibice w kolumbijskim Medellin zaprezentowali fantastyczną oprawę podczas finału najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Ameryce Południowej. Wideo bawiących się trybun zapiera dech w piersiach.
Filmik stał się prawdziwym hitem na portalach społecznościowych. To po prostu trzeba zobaczyć:Piłkarze kolumbijskiego klubu Atletico Nacional wygrali w Medellin z ekwadorską drużyną Independiente del Valle 1:0 (1:0) i triumfowali w Copa Libertadores, południowoamerykańskim odpowiedniku Ligi Mistrzów. Przed tygodniem w Ekwadorze był remis 1:1.

Niezwykle cenną bramkę już w dziewiątej minucie zdobył Miguel Borja. Atletico Nacional po Puchar Wyzwolicieli sięgnęło po raz drugi. Poprzednio piłkarze z Medellin najlepsi byli w 1989 roku.

Zespół Independiente del Valle długo był rewelacją rozgrywek. Wcześniej wyeliminował m.in. dwa słynne argentyńskie kluby z Buenos Aires - Boca Juniors i ubiegłorocznego triumfatora River Plate.

src="https://bi.gazeta.pl/im/75/83/13/z20461685Q,Wycieczka-na-wysepke-i-zachod-slonca-Rio-coraz-blizej.jpg">

Zachwycająca partnerka byłego piłkarza Legii! Co za zdjęcia! [GALERIA]


Zdjęcie Lanki Puma Junior Esito XL FG 101607-01 Zdjęcie Lanki Puma Evo Speed FG 102525-05 Zdjęcie Lanki PUMA VELIZE FG 102827-01
Lanki Puma Junior Esito XL ... Lanki Puma Evo Speed FG 102... Lanki PUMA VELIZE FG 102827-01
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info