Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Footbolove emocje" Michała Zachodnego. Zobacz, co nagrał na meczu Polska - Serbia

Nagraj film swoim nowym Sony Xperia i pojedź na mecz Ligi Mistrzów! Dwa marzenia mogą się spełnić na raz - mieć nowy, super nowoczesny telefon Sony Xperia i zobaczyć majowy finał elitarnych rozgrywek. Wystarczy nakręcić smartfonem film pokazujący kibica i kibicowanie. Konkurs trwa do 18 kwietnia.
Nagrodą jest podwójny bilet na finał Champions League z przelotem w obie strony i zakwaterowaniem na dwie doby w czterogwiazdkowym hotelu w Mediolanie w dniach 25-27 maja.

Aby móc zawalczyć o nagrodę trzeba spełnić dwa warunki - zakupić w dniach 1 marca - 18 kwietnia telefon Sony modele: Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium lub Xperia M5 i nagrać za jego pomocą wideo z wykorzystaniem dostępnej w tych modelach funkcji "Timeshift Video". Pozwala ona na spowolnienie fragmentu nagrania, dzięki czemu osiąga się fantastyczny efekt.

Tematem wideo muszą być różne formy kibicowania i emocje podczas kibicowania. Film nie może być dłuższy niż 15 sekund.

Film musi być opublikowany na Youtube lub Vimeo.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy i przede wszystkim możliwość zakupu wymienionych modeli telefonów Sony Xperia znajdziecie na stronie campaigns.sonymobile.com/footbolove/.

Aby pokazać Wam, jak takie wideo może wyglądać (a przede wszystkim za jaki efekt odpowiada funkcja urządzeń Sony Xperia "Timeshift Video") dziennikarz Sport.pl Michał Zachodny nagrał film telefonem Sony Xperia Z5 ze stadionu w Poznaniu, podczas sparingu naszej kadry z Serbią.

Spokojnie - nie bierzemy udziału w konkursie, chcemy tylko pokazać Wam, jak ciekawy efekt można uzyskać podczas nagrania wideo tymi telefonami (pamiętajcie: tematem kibicowanie i film nie dłuższy niż 15 sekund).

Zobaczcie sami:Konkurs Sony "Futbolove Emocje" trwa do 18 kwietnia. To jak, widzimy się na finale Ligi Mistrzów w Mediolanie?