Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zamachy terrorystyczne w Brukseli. Belgijscy piłkarze oddali hołd ofiarom na portalach społecznościowych. "Nie wierzę, że znowu do tego doszło"

Wtorkowe zamachy terrorystyczne w Brukseli bardzo poruszyły belgijskich piłkarzy. Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne czy Vincent Kompany skomentowali tragiczne zajścia za pośrednictwem Twittera.
We wtorek rano doszło do serii zamachów terrorystycznych w Belgii. W wyniku eksplozji na brukselskim lotnisku Zaventem i stacji metra Maelbeek w centrum miasta - zginęło co najmniej 14 osób, a w ataku w metrze zginęło co najmniej 20 osób, a około 200 ludzi zostało rannych. Tragiczne wydarzenie nie przeszło bez echa także na portalach społecznościowych.

Reprezentanci Belgii "łączą się w myślach i w modlitwie z ofiarami i ich bliskimi". Emocjonalne Tweety zamieścili m.in.: Kevin De Bruyne, Thibaut Courtois czy Adrian Januzaj.

Obrońca Tottenhamu Jan Vertonghen również jest zszokowany, że doszło do kolejnego ataku: "Nie wierzę, że znowu czytam o tak strasznych rzeczach".

Vincent Kompany dodał, że ofiarami zamachów są niewinne niczemu osoby: "Jestem przerażony i zbuntowany. Niewinni ludzie znów płacą życiem. Moje myśli są teraz z rodzinami ofiar."

Kapitan reprezentacji Belgii ma nadzieję, że jego rodacy "zachowają się godnie i pomimo wielkiego bólu odrzucą wszelką nienawiść".