LEWANDOWSKIIIIIIIIIIIIIIII AAAAAAAAAAAAAARGGGGGGGGGH!!!!! Reakcje zagranicznych komentatorów po pięciu golach Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił pięć goli w dziewięć minut w wygranym 5:1 meczu z Wolfsburgiem. Posłuchajcie reakcji komentatorów z Niemiec i Francji na ten niezwykły wyczyn.

Napastnik Bayernu wszedł na boisko po przerwie, gdy jego zespół przegrywał 0:1 i strzelał gole między 51. a 60. minutą. "Ja już nie mogę!" - krzyczał niemiecki komentator, kiedy Lewandowski strzelał swoją piątą bramkę. Posłuchajcie emocjonalnego komentarza Aleksandra Schlutera, dziennikarza radia Sport 1.

Ale jeszcze większy uśmiech na twarzy reakcja komentatora francuskiej telewizji. Tego po prostu trzeba posłuchać! (włącz ikonkę dźwięku na dole)