Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Frank Lampard strzelił swojego pierwszego gola w MLS [WIDEO]

FC New York pokonało FC Toronto 2:0, a Frank Lampard zdobył jedną z bramek.
Rządzili w Europie, a teraz chcą podbić USA. Frank Lampard, Andrea Pirlo i David Villa mają pomóc zespołowi FC New York w drodze na szczyt amerykańskich rozgrywek MLS. Po udanych debiutach Włocha i Hiszpana wreszcie dobry mecz rozegrał Lampard.

FC New York pokonało FC Toronto 2:0 w ramach 29. kolejki ligowych zmagań. Pierwszego gola strzelił były zawodnik Chelsea Londyn, dla którego było to premierowe trafienie w barwach nowego klubu. Drugiego gola zdobył Robert James Allen, przy jego trafieniu asystował Andrea Pirlo. David Villa w spotkaniu z Kanadyjczykami bramki nie zdobył, ale i tak wciąż imponuje formą. W 25 rozegranych spotkaniach trafiał do siatki rywali aż 15 razy.

Gol Lamparda

Sezon za oceanem trwa od marca do listopada i składa się z dwóch części. W pierwszej każdy klub rozgrywa 34 spotkania. Po zakończeniu tej części odbywa się faza play-off. Zwycięzca play-off zostaje mistrzem ligi. Finał MLS odbywa się w grudniu. Po 29. meczach FC New York zajmuje 8. miejsce, ze stratą 2 pkt do Montrealu Impact, który zajmuje 6. miejsce, premiujące do gry w fazie play-off.