Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

TOP 10 ulubionych drużyn. Liga Mistrzów z aplikacją Sport.pl LIVE!

We wtorek 15. września rusza Liga Mistrzów. Chcesz być na bieżąco z wynikami ulubionej drużyny? Ściągnij aplikację Sport.pl LIVE i dodaj swoją drużynę. Zobacz, który klub jest najczęściej wybierany przez użytkowników aplikacji?

Moje drużyny to opcja w aplikacji Sport.pl LIVE, dzięki której będziesz na bieżąco z wynikami swojego ulubionego klubu. Dostaniesz informację na urządzenie mobilne o rozpoczęciu i końcu spotkania, a także o zmianie wyniku. Możesz ustawić wiele ulubionych drużyn, które chcesz śledzić.

 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE ze sklepu Google Play

 

Z rankingu ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE dowiesz się m.in., którą drużynę najchętniej śledzą użytkownicy aplikacji, która polska drużyna jest najbardziej popularna, a także wyniki której drużyny niepiłkarskiej chcą najchętniej obserwować użytkownicy aplikacji Sport.pl LIVE.

 

TOP10 ulubionych drużyn

We wrześniowym rankingu w pierwszej dziesiątce nie odnotowaliśmy żadnych zmian jeśli chodzi o kolejność. Jeśli chodzi natomiast o punkty procentowe jedynie trzy kluby się poprawiły: Legia Warszawa (w poprzednim notowaniu  6,23%) i Manchester United (4,96%). Dziesiątemu Atletico depcze już po piętach Manchester City, który jest wybierany przez 2,46% użytkowników aplikacji Sport.pl LIVE.

 

Na uwagę zasługuje również awans na dalszych miejscach dwóch włoskich drużyn, które pozyskały w ostatnim okienku transferowym polskich piłkarzy. AS Roma z Wojciechem Szczęsnym awansowała z 34. miejsca (0,48%) na 26. (0,69%). Fiorentina Jakuba Błaszczykowskiego zaliczyła awans z 75. pozycji (0,15%) na 58. (0,22%).

 

TOP10 ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE

 

TOP5 polskich drużyn

Wśród najpopularniejszych drużyn z Polski w pierwszej piątce bez zmian. Punkty procentowe urosły jedynie Legii Warszawa. W sierpniowym notowaniu Legia miała 6,23%, Lech stracił 0,01%, SKRA 0,12%, a Śląsk Wrocław i Resovia 0,08%. Liczymy jednak, że siatkarskie kluby będą coraz bardziej popularny, gdyż PlusLiga rusza pod koniec października.

 

TOP10 ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE

 

TOP5 drużyn niepiłkarskich

Zaraz za drużynami piłkarskimi najpopularniejsze są kluby siatkarskie. Wszystkie drużyny straciły punkty procentowe w porównaniu z poprzednim notowaniem. Nadal prowadzi SKRA Bełchatów miała 2,11%, Asseco Resovia 1,82%, a Vive Tauron Kielce 1,08%. Stracił również Jastrzębski Węgiel (poprzednio 0,85%) i Lotos Trefl Gdańsk (0,65%).

Najpopularniejszym klubem żużlowym jest SPAR Falubaz Zielona Góra z 0,48%, a najchętniej wybieraną drużyną koszykarską jest WKS Śląsk Wrocław (0,24%).

 

TOP10 ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE

 

Zapraszamy do skorzystania z nowej opcji, która pojawiła się w aplikacji Sport.pl LIVE. Od teraz możesz ustawić powiadomienia z informacjami na temat drużyn. Będziesz dostawał newsy o klubach: Legia Warszawa, Lech Poznań, FC Barcelony, Realu Madryt, Borussii Dortmund, Bayernu Monachium, Manchesteru United, Chelsea i Arsenalu.

 

Zobacz sierpniowe notowanie ulubionych drużyn aplikacji Sport.pl LIVE.

 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE!