Relacja minuta po minucie

Ruch Radzionków - Stomil Olsztyn 0:0. 21 października, Radzionków, stadion przy ulicy Narutowicza, godz.14. SKŁADY. RUCH: Przewoźnik Jarosław - Wilk Bartłomiej, Szymiński Marek, Wrześniewski Czesław Ż - Myszor Wojciech, Madej Łukasz, Sierka Robert, Górski Wojciech Ż, Agafon Mieczysław (73. Kosmel Daniel) - Jarosz Rafał, Walus Ireneusz (46. Janoszka Marian). STOMIL: Krzyształowicz Andrzej - Tresciński Daniel, Lenart Tomasz (49. Matuk Sławomir), Januszewski Artur - Kosciuczuk Łukasz , Szwed Rafał, Holc Paweł, Marzec Dariusz Ż (61. Kwiatkowski Marek Ż ) , Siniczyn Andriej Ż CZ - Kowalczyk Krzysztof (83. Cegiełka Roman), Sawicki Maciej. SĘDZIA: M. Milewski (Radom). WIDZÓW 3000.

W Radzionkowie debiutują dzisiaj Agafon i Górski. Bramkarz Stomilu Krzyształowicz obchodzi 30 urodziny.

2. min - po dośrodkowaniu Jarosza (Ruch), na strzał z pola karnego decyduje się Agafon ale piłkę na róg wybija Krzyształowicz.

23. min - z wolnego strzela Górski (Ruch) i kolejny raz Krzyształowicz wybija piłkę na róg.

26. min - dośrodkowanie Jarosz z prawej strony boiska, do piłki wyskoczył Sierka ale bramkarz gości go uprzedza.

29. min - pierwsza groźna akcja gości. Kosciuczuk podaje do Holca ten uderza z pierwszej piłki ale strzał jest niecelny.

40. min - po dośrodkowaniu Sierki do piłki w polu karnym nie dochodzi Madej.

44. min - strzał Górskiego z wolnego z 25 metrów trafia w poprzeczkę.

45. min - w polu karnym Sierka zagrywa piętą do Walusia, a ten z 7 metrów trafia w bramkarza.

Koniec I połowy.

46. min - zmiana w Ruchu: Janoszka za Walusia.

49. min - zmiana w Stomilu: Matuk za Lenarta.

54. min - żółta kartka: Marzec (Stomil) po faulu na Myszorze.

55. min - strzał z wolnego Janoszki z trudem broni Krzyształowicz i wybija piłkę na róg.

58. min - z linii pola karnego strzela Jarosz ale piłka wędruje nad poprzeczkę.

W tej części meczu Ruch Radzionków jest stroną przeważającą.

61. min - zmiana w Stomilu: Kwiatkowski za Marca.

61. min - dośrodkowanie Madeja, Jarosz głową zgrywa piłkę do Janoszki. Napastnik Ruchu uderza piłkę głową ale piłka przechodzi tuż nad poprzeczką.

65. min - wrzutka Szymińskiego w pole karne, Jarosz strzela z przewrotki ale piłka odbija się od MAtuka i wychodzi na róg.

Gra toczy się głównie na połowie Stomilu.

70. min - strzał Janoszki z 6 metrów nad poprzeczką.

73. min - zmiana w Ruchu: Kosmel za Agafona.

74. min - pierwsza akcja Stomilu w tej połowie: Siniczyn decyduje się na strzał z 20 metrów. Piłka mija jednak bramkę.

76. min - Kosmel będąc sam na sam gubi piłkę.

79. min - strzał Myszora z 22 metrów broni Krzyształowicz.

80. min - żółta kartka: Górski (Ruch)za faul na Kosciczuku.

83. min - żółta kartka: Wrzesniewski (Ruch) za faul na Kowalczyku.

83. min - zmiana w Stomilu: Cegiełka za Kowalczyka.

85. min - żółta kartka: Siniczyn (Stomil) za rozmowy z sędzią.

87. min - żółta kartka: Kwiatkowski (Stomil) za faul na Wrzesniewskim.

90. min - sędzia dolicza 3 minuty.

90. min - czerwona kartka (druga żółta): Siniczyn (Stomil) po faulu na Szymińskim.