Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tabela i strzelcy po 17 kolejkach

Mecze rozegrane; bramki zdobyte; bramki stracone; punkty zdobyte:

1. Wisła Kraków 17 44- 14 39

2. Pogoń Szczecin 17 23- 13 35

3. Legia Daewoo Warszawa 17 29- 14 33

4. Polonia Warszawa 17 25- 15 30

5. Zagłębie Lubin 17 28- 21 29

6. Amica Wronki 17 30- 27 25

7. Odra Wodzisław 17 18- 26 22

8. GKS Katowice 17 14- 12 21

9. Stomil Olsztyn 17 13- 23 19

10. Śląsk Wrocław 17 18- 24 19

11. Widzew Łódź 17 23- 33 19

12. Orlen Płock 17 22- 32 18

13.Ruch Chorzów 17 19- 27 18

14. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17 16- 22 18

15. Ruch Radzionków 17 15- 29 16

16. Górnik Zabrze 17 16- 21 16



Klasyfikacja strzelców:

14 bramek:

Tomasz Frankowski (Wisła Kraków);



10 bramek:

Arkadiusz Klimek (Zagłębie Lubin);



8 bramek:

Marcin Mięciel (Legia Daewoo Warszawa);



7 bramek:

Giuliano (Legia Daewoo Warszawa), Grzegorz Król (Amica Wronki), Robertas Poskus (Widzew Łódź);



6 bramek:

Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Olgierd Moskalewicz (Wisła Kraków), Mariusz Nosal (Orlen Płock);



5 bramek:

Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa), Paweł Holc (Stomil Olsztyn), Krzysztof Kłosiński (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Adam Kompała (Górnik Zabrze), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Łukasz Sosin (Wisła Kraków), Marek Zając (Wisła Kraków);



4 bramki:

Daniel Bogusz (Widzew Łódź), Marek Citko (Legia Daewoo Warszawa), Damian Gorawski (Ruch Chorzów), Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki), Radosław Kałużny (Wisła Kraków), Grażvydas Mikulenas (GKS Katowice), Jerzy Podbrożny (Zagłębie Lubin), Marek Saganowski (Orlen Płock), Paweł Sibik (Odra Wodzisław), Remigiusz Sobociński (Amica Wronki), Tomasz Wieszczycki (Polonia Warszawa), Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław);



3 bramki:

Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Brasilia (Pogoń Szczecin), Michał Chałbiński (Odra Wodzisław), Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin), Dariusz Gęsior (Pogoń Szczecin), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa), Marian Janoszka (Ruch Radzionków), Marcin Janus (Śląsk Wrocław), Cezary Kucharski (Legia Daewoo Warszawa), Jacek Manuszewski (Zagłębie Lubin), Grzegorz Mielcarski (Pogoń Szczecin), Emmanuel Olisadebe (Polonia Warszawa), Grzegorz Rasiak (Odra Wodzisław), Radosław Sobolewski (Orlen Płock), Piotr Stokowiec (Śląsk Wrocław), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów), Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin), Maciej Żurawski (Wisła Kraków);



2 bramki:

Jarosław Araszkiewicz (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Bocian (Orlen Płock), Marcin Bojarski (GKS Katowice), Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Ryszard Czerwiec (Wisła Kraków), Paweł Drumlak (Pogoń Szczecin), Dariusz Dźwigała (Pogoń Szczecin), Daniel Gacek (Górnik Zabrze), Wachan Geworgjan (Orlen Płock), Robert Górski (Ruch Chorzów), Kamil Jakubiak (Polonia Warszawa), Bartłomiej Jamróz (Ruch Chorzów), Rafał Jarosz (Ruch Radzionków), Tomasz Jarzębowski (Legia Daewoo Warszawa), Bartosz Karwan (Legia Daewoo Warszawa), Tomasz Kiełbowicz (Polonia Warszawa), Jarosław Lato (Śląsk Wrocław), Jarosław Mackiewicz (Orlen Płock), Krzysztof Majda (Groclin Grodzisk Wlkp.), Piotr Matys (Stomil Olsztyn), Tomasz Moskała (GKS Katowice), Sławomir Nazaruk (Śląsk Wrocław), Grzegorz Niciński (Wisła Kraków), Bogdan Prusek (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Maciej Sawicki (Stomil Olsztyn), Tomasz Sokołowski (Amica Wronki), Marek Szemoński (Górnik Zabrze), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn), Kazimierz Węgrzyn (Pogoń Szczecin), Sergiusz Wiechowski (Pogoń Szczecin), Radosław Wróblewski (Legia Daewoo Warszawa), Marek Zieńczuk (Amica Wronki), Piotr Żaba (Ruch Radzionków);