Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nike przedstawia: Neymar Jr. Effect. Chcesz na chwilę zostać gwiazdą? Musisz to zobaczyć!

Chyba każdy, grając z kolegami w piłkę na podwórku, stawał się na chwilę swoim ulubionym piłkarzem. Czasem zdarzało się, że w jednej drużynie było kilku Van Bastenów, Ronaldo czy Paolo Maldinich. Dzięki firmie Nike teraz każdy może poczuć się jak jego idol! Przy okazji wypuszczenia na rynek butów Hypervenom Phantom II amerykański potentat wyprodukował film Virtual Reality "The Neymar Jr. Effect". Tego nie można przegapić!
Jeśli chcesz dosłownie i w przenośni wejść w buty Neymara to mamy na to kilka sposobów. Po pierwsze, wystarczy zaopatrzyć się w nowy model piłkarskiego obuwia na najwyższym poziomie, czyli Hypervenom Phantom II.

Druga możliwość to odpalenie na YouTube filmu "The Neymar Jr. Effect" (opcja 360 stopni działa tylko w przeglądarce Google Chrome), w którym operując strzałkami (WSAD) zobaczycie wszystko to, co napastnik FC Barcelona widzi podczas szarży na bramkę przeciwnika.Jednak zdecydowanie najlepsza jest trzecia opcja. Do tego potrzebujemy telefon w systemie Android, który umieszczamy w tekturowych okularach Google Cardboard, odpalamy i teraz możemy rozglądać się na boki ruchami głowy! Aż kusi, by wziąć do ręki "pada" i samemu wykończyć akcję wypracowaną przez Neymara.

Czy to oznacza, że w niedalekiej przyszłości największe firmy oferujące sprzęt piłkarski sprawią nam niespodziankę w postaci nowej gry? Tego nie wiadomo - konkurencja jest spora, ale pewne jest, że dzięki pomysłowi Nike z roku na rok jesteśmy coraz bliżej gwiazd.