Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Narzekasz na sędziów? A sam zauważysz spalonego? Sprawdź się w naszym teście!

Często w czasie oglądania meczów denerwują nas decyzje sędziów, którzy mylą się w kwestii spalonego, a przecież na powtórce było wyraźnie widać, że ten spalony był/nie było! No właśnie. W powtórce. A jak to wygląda na żywo? Przekonaj się o tym w naszym teście i sprawdź, czy jesteś lepszy od profesjonalnych sędziów!
Przygotowaliśmy dla Was osiem sytuacji, które możecie ocenić. Na dole strony jest wideo z wszystkimi akcjami, przy każdym pytaniu oddzielny odnośnik do konkretnej sytuacji o którą pytamy. Stroną atakującą są zawodnicy w koszulkach niebieskich, reszta to obrońcy. Poszczególni zawodnicy i ich pozycje przedstawione są na początku wideo. Po skończeniu quizu będziecie mogli zobaczyć poprawne odpowiedzi, oraz wideo z zatrzymanymi sytuacjami w kluczowych momentach. Wtedy przekonacie się, czy mieliście rację. Powodzenia!

"Rozwiąż quiz o spalonych:


"Rozwiąż quiz o spalonych [WERSJA MOBILNA]:
Więcej o:
Komentarze (18)
Narzekasz na sędziów? A sam zauważysz spalonego? Sprawdź się w naszym teście!
Zaloguj się
 • Bartosz Wuzik

  Oceniono 17 razy 7

  sytuacja 1 i 7. Spalony jest a jednak jest to uznane jako błędna odpowiedź. Poczytajcie najpierw co to spalony a potem bierzcie się za quizy :)

 • rocky.bravo

  Oceniono 6 razy 4

  Ale nie chce sie znac i nie chce narzekac na sedziwo - chce zeby ta kretynska UEFA wprowadzila czwartego sedziego z podgladem video i tyle.

 • dr.seks

  Oceniono 5 razy 3

  Panowie Redaktorzy! Artykuł XI regulainu gry w piłkę nożną mówiący o spalonym, brzmi tak: Zgodnie z artykułem XI „Przepisów gry w piłkę nożną” wydanych przez FIFA „zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli znajduje się bliżej linii bramkowej przeciwników niż zarówno piłka jak i przedostatni zawodnik drużyny broniącej.” A teraz proszę zmienić właściwą odpowiedź w sytuacjach 1 i 7 na "był spalony" i nie robić wody z mózgu kibicom...

 • s0ap

  Oceniono 6 razy 2

  Nie jestem sędzią, nie muszę się znać.

 • cukier1717

  Oceniono 1 raz 1

  wytlumaczcie mi jak mozecie dlaczego w 8 sytuacji byl spalony

 • krzysztofek163

  Oceniono 1 raz 1

  Wystarczy zrobic wideo tyle cos by temu zaradzic znac sie nie trzeba

 • konto_nieznane

  0

  dobra, to po kolei:
  1. jest spalony! linia powinna być wytyczona od przedostatniego piłkarza drużyny broniącej, a nie ostatniego, a tu nie widać nikogo więcej bliżej bramki
  3. tzw. moja ulubiona "kontrowersyjna" sytuacja, zły kąt kamery, ale mi wygląda to na spalonego
  6. tu ewidentnie linia czerwona jest źle wykreślona, a spalonego nie było
  7. to samo co 1.

  trzy ewidentne błędy "ekspertów" ze sport.pl, brawo

 • konto_nieznane

  0

  widzę, że redakcja sport.pl poczyściła tu trochę komentarzy punktujących ich "fachowość"! szkoda, że z takim pietyzmem nie poczytali sobie przepisów o spalonym, może nie umieszczali by wtedy tu takich kompromitujących sport.pl materiałów!

 • klusekpro

  0

  W sytaucach 3 oraz 6 są nieprawdiłowo narysowane linie spalonego, gdy ogląda się odpowiedzi. Gratulacje dla kogoś kto je tak umieścił.. Przydałby się Wam ktoś, kto zna się się na rysynku technicznym, bo tam jest niesła parodia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX