Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Załuska pobity w Szkocji. Podejrzany inny piłkarz

Jak informuje strona szkockiej telewizji STV, rezerwowy bramkarz Celticu Glasgow został pobity przez piłkarza innej drużyny. Trwa śledztwo tamtejszej policji.
Według portalu STV we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek policja została wezwana na Ashton Lane do centrum Glasgow, gdzie miało dojść do pobicia. Jak udało się im ustalić, Załuska był na randce ze swoją partnerką, ale gdy mieli odjechać taksówką, zaczepił go inny piłkarz szkockiej Premier League. Policja nie podaje danych zawodnika, który pobił Polaka, powodując jego uraz głowy. Załusce nic się nie stało, chociaż stracił trochę krwi.

- Dochodzenie trwa, jak również sprawdzanie monitoringu miejskiego - można wyczytać z oświadczenia. Załuska gra w barwach Celticu Glasgow od sezonu 2009/10, ale jest głównie rezerwowym, w ostatnich miesiącach zagrał tylko dwa razy, czyli mecz więcej niż w zeszłorocznych rozgrywkach szkockiej Premier League. W sobotnim spotkaniu również z ławki oglądał, jak jego koledzy pokonują Ross County 5-0. W czwartek Celtic gra w Lidze Europy z rumuńską Astrą Ploiesti. Klub odmówił komentarza w tej sprawie.