Jak grali kadrowicze

Bramkarze:

Jerzy Dudek (Liverpool) - znakomity występ i zachowane czyste konto w 169. derbach Liverpoolu z Evertonem na boisku rywala. "The Reds" wygrali 3:0.

Grzegorz Szamotulski (Amica Wronki) - Nie miał trudnego strzału. Wisła nie miała czystych sytuacji.

Maciej Nalepa - nie grał. Karpaty Lwów grają dopiero w poniedziałek z Obołonem Kijów.

Obrońcy:

Tomasz Hajto (Schalke 04 Gelsenkirchen) - grał od 65. min wygranego 3:0 meczu Pucharu Niemiec z TSV Aindling

Tomasz Kłos (FC Koeln) - grał do 69. min wygranego dopiero po dogrywce meczu Pucharu Niemiec z amatorskim FC Oberneuland

Marcin Baszczyński (Wisła Kraków) - Radził sobie z Zieńczukiem, a jako jedyny z wiślaków nawet z Kryszłowiczem.

Mariusz Jop (Wisła Kraków) - W meczu z Amicą pilnował Kryszałowicza, który zdobył oba gole. Kompromitująca postawa!

Jacek Bąk - w meczu RC Lens z Nice (1:0) nie siedział nawet na ławce rezerwowych.

Krzysztof Ratajczyk - grał 90 minut z meczu z SV Salzburg (0:0).

Michał Żewłakow - nie zagrał ani minut w meczu Anderlechtu z Beveren (1:0).

Pomocnicy:

Jacek Krzynówek (FC Nuernberg) - zdobył gola w wygranym 2:0 meczu Pucharu Niemiec z amatorską drużyną Reinickendorfer Füchse. Grał do 81. min.

Mariusz Kukiełka (FC Nuernberg) - Grał cały mecz z Reinickendorfer Füchse.

Tomasz Zdebel (VfL Bochum) - rozegrał 90. min w przegranym 1:2 meczu Pucharu Niemiec z beniaminkiem 2. Bundesligi Jahn Regensburg

Kamil Kosowski (FC Kaiserslautern) - zaczął akcję, po której padł jedyny gol dla Kaiserslautern w przegranym w kompromitującym stylu 1:4 spotkaniu Pucharu Niemiec z amatorskim Eintrachtem Braunschweig

Radosław Kałużny (Bayer Leverkusen) - grał przez 90 min w wygranym 3:1 meczu Pucharu Niemiec z Holstein Kiel. Dostał żółtą kartkę.

Bartosz Karwan (Hertha Berlin) - zdobył gola w wygranym 6:1 meczu Pucharu Niemiec z SSV Reutlingen. Grał przez 45 min drugiej połowy

Radosław Sobolewski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.) - grał 90 minut w meczu z Polonią. Niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Mirosław Szymkowiak (Wisła Kraków) - biegał, dryblował, ale bez wsparcia. Najczęściej faulowany z wiślaków w przegranym 0:2 meczu z Amicą.

Mariusz Lewandowski - grał 90 minut w meczu Szachtara Donieck ze Zviezdą Kirowograd (1:0).

Napastnicy:

Artur Wichniarek (Hertha Berlin) - zdobył gola w wygranym 6:1 meczu Pucharu Niemiec z SSV Reutlingen. Grał przez 64 min.

Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki) - dwa gole w meczu z Wisłą

Maciej Żurawski (Wisła Kraków) - Jako jedyny napastnik niewiele mógł zdziałać, nie miał żadnej sytuacji, ale wracał po piłkę, próbował walczyć w przegranym meczu z Amicą.

Grzegorz Rasiak (Groclin) - grał 90 minut w meczu z Polonią (2:2). Po jego zagraniu Szymanek zdobył samobójczą bramkę.

Marek Saganowski (Legia Warszawa) - zdobył gola w wygranym 2:1 meczu z Lechem, zagrał 85 minut.