Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Brazylia - Holandia. 9- letnia dziewczynka napisała list do Davida Luiza. "Nie smuć się! Jesteś moim mistrzem"

Wiele mówiło się o grobowych nastrojach, jakie zapanowały wśród brazylijskich kibiców po półfinałowej klęsce z Niemcami (1:7). Są jednak kibice, którzy mimo tak wysokiej porażki wspierają swoją ukochaną reprezentację. Doskonałym przykładem jest 9-letnia Ana Luz.
Dziewczynka, oglądając wtorkowy mecz w telewizji, bardzo przejęła się obrazkiem płaczącego Davida Luiza i postanowiła napisać do niego krótki list, który złagodziłby jego smutek. W notce dziecko stara się pocieszyć Luiza i prosi go, żeby się nie smucił, ponieważ jest jego bohaterem. List Any za pośrednictwem Facebooka opublikowała jej mama. Publikacja uzbierała już ponad 20 tys. "lajków" i prawie 12 tys. udostępnień.

Obserwuj autora na Twitterze @basz24

"Córka zakochała się w piłce nożnej podczas trwających Mistrzostw Świata. Luiz stał się jej ulubionym zawodnikiem. Córce było bardzo przykro, gdy zobaczyła, że Luiz płacze w po meczowym wywiadzie, dlatego postanowiła napisać do niego list. Człowiek uświadamia sobie po raz kolejny: 9-letnie dzieci wiedzą rzeczy, które dorosły człowiek musi się jeszcze nauczyć.

PS Każdy może udostępnić to zdjęcie. Może David Luiz usłyszy o tym. Anna będzie z tego powodu bardzo szczęśliwa" - napisała mama dziewczynki.

Treść listu:

Oglądałam każdy mecz drużyny narodowej na mundialu i podobała mi się wasza gra. Myślę, że nie musisz być smutny, bo grałeś dobrze i wykonałeś to najlepiej jak potrafisz. Byłeś wielkim kapitanem.

W życiu czasami się wygrywa, a czasami się przegrywa, a i tak musimy być szczęśliwi.

David Luiz, ty jesteś mistrzem" - napisała dziewczynka.Post użytkownika Renata Penna.