Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj mundial. Drużyna Sport.pl w pełni europejska

Nie zachwyca mnie ani Brazylia, ani Argentyna, dlatego drużyna Sport.pl w Wygraj Mundial w półfinałach będzie się składała wyłącznie z Niemców i Holendrów. Niech żyje ryzyko, do boju, Europo!


Ćwierćfinały w Wygraj Mundial nie były okazją do zdobywania wielu punków. Bramek było niewiele, w dodatku stawiałem raczej na Kolumbię niż Brazylię.

Mój kapitan James Rodriguez na pożegnanie z mistrzostwami zdobył dla mnie 12 punktów. Inni punktowali słabiej, szkoda, że nie zagrał Per Mertesacker, którego Niemcy zachowali czyste konto. Divock Origi z mojej ławki zdobył tylko dwa oczka. W sumie TeamSportPl skompletował 47 punktów.Ryzykowna decyzja

Przed kolejną kolejką znów można zrobić sześć darmowych transferów. Postanowiłem zaryzykować i oprzeć cały skład na zawodnikach z krajów europejskich.

Decyzja o sprzedaży była prosta. Pozbyłem się wyeliminowanych Kolumbijczyków (czterech) i Belgów (dwóch). Niestety, piłkarze, których chciałem kupić, są drożsi. By domknąć skład w budżecie (100 milionów), zakupiłem też kilku zmienników od dawna już w Brazylii niegrających.

Do Stefana de Vrija, Rona Vlaara, Arjena Robbena i Robina van Persiego dołączą Wesley Sneijder i Danny Blind. W pierwszej jedenastce mam już sześciu Holendrów. Uzupełniam ją Niemcami. Dokupiłem Toniego Kroosa (mój nowy kapitan) i Miroslava Klosego. Znów ryzyko, bo może nie zagrać lub wejść z ławki. Liczę jednak, że Joachim Loew postanowi mocno zaatakować osłabioną obronę Brazylii.

PS W korespondencyjnym pojedynku z Pawłem Wilkowiczem i Michałem Zachodnym wciąż prowadzę. Oby tak do końca!

Wyniki po pięciu kolejkach:

1. Tadeusz Kądziela 316

2. Paweł Wilkowicz 277

3. Michał Zachodny 242