Holandia - Meksyk. Arjen Robben: Symulowałem, przepraszam

Holandia
2
Meksyk
1
Gwiazdor reprezentacji Holandii przyznaje w dzienniku ?De Telegraaf", że w niedzielnym meczu próbował wymusić rzut karny. - Przepraszam - kaja się gwiazdor Bayernu Monachium.
Arjen Robben trzy razy domagał się rzutu karnego, ale doczekał się dopiero w doliczonym czasie. Sfaulował go Rafael Marquez, a sędzia nie miał wątpliwości.

Cytowany przez holenderskie media Robben wraca jednak do sytuacji z pierwszej połowy. I przeprasza, że chciał wymusić faul. - Chciałem przeprosić. Raz w pierwszej połowie nurkowałem. Nie powinienem tego robić. To było naprawdę głupie - przekonuje.

Jednak m.in. właśnie dzięki niemu Holandia wygrała 2:1 i awansowała do ćwierćfinału.

Zdjęcie DMEX02: Meksyk - koszulka Adidas Zdjęcie DWC1201: Mundial 2014 - t-shirt Zdjęcie RHOL14: Holandia - koszulka Nike
DMEX02: Meksyk - koszulka A... DWC1201: Mundial 2014 - t-s... RHOL14: Holandia - koszulka...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info