Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ 2014. Trzech kandydatów do zastąpienia Cesare Prandellego

Według włoskiej gazety "La Gazzetta dello Sport? największe szanse na zastąpienie Cesare Prandellego na stanowisku selekcjonera reprezentacji Włoch mają Massimiliano Allegri, Roberto Mancini i Luciano Spalletti.
Jak na razie najmniejsze szanse ma ten ostatni. Spalletti został zwolniony z Zenita Sankt-Petersburg, ale nadal jest związany wysokim kontraktem z rosyjskim klubem. Włoska federacja piłkarska (FIGC) nie jest w stanie zaoferować mu podobnych pieniędzy, więc ten musiałby zgodzić się na obniżkę zarobków.

Roberto Mancini ma spore doświadczenie i jest poważnie zainteresowany poprowadzeniem kadry narodowej, ale tu również na przeszkodzie może stać aspekt finansowy. Ostatnio pracował w Manchesterze City oraz Galatasaray, gdzie zarabiał podobnie jak Spalletti.

Trzecim kandydatem jest Massimiliano Allegri. Z tej trójki ma najmniejsze doświadczenie, ale FIGC mogłoby spełnić jego żądania co do wynagrodzenia.

Co ciekawe, wszyscy trzej kandydaci w tym roku stracili swoje posady. Allegri został zwolniony przez AC Milan w styczniu, Spalletti przez Zenita w marcu, a w czerwcu Mancini rozstał się z Galatasarayem. Oficjalnie obie strony wspólnie podjęły tę decyzję, lecz wyniki nie były zadowalające - klub ze Stambułu w lidze tureckiej zajął dopiero drugie miejsce.

Miss świata i miss Hiszpanii kibicują Barcelonie [KLIKNIJ]


Zdjęcie 4F Koszulka męska T4L14-TSMF202 Zdjęcie NIKE KOSZULKA CORE COMPRESSION SS TOP 2.0 449792-831 Zdjęcie UNDER ARMOUR SPODNIE LIGHTWEIGHT WOVEN PANT
4F Koszulka męska T4L14-TSM... NIKE KOSZULKA CORE COMPRESS... UNDER ARMOUR SPODNIE LIGHTW...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info