Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ 2014. Neymar nie zagra z Kamerunem?

1 : 4
Informacje
Mistrzostwa Świata 2014 - Grupa A
Poniedziałek 23.06.2014 godzina 22:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Kamerun
1
Brazylia
4
- Niektórzy uważają, że na boisku możemy kalkulować, czy lepiej zająć pierwsze czy drugie miejsce w grupie. Kto tak myśli, jest głupi albo nam nieżyczliwy. Interesuje nas tylko zwycięstwo - mówi Luiz Felipe Scolari przed meczem Brazylii z Kamerunem. Ale wygląda na to, że selekcjoner może nie posłać na boisko Neymara, Thiago Silvy i Luiza Gustavo. Brazylia - Kamerun w poniedziałek o godz. 22, relacja na żywo w Sport.pl
Na ostatnim treningu przed meczem z Kamerunem Scolari podzielił swój zespół na dwie jedenastki. W tej lepszej zabrakło wymienionej trójki. Neymar, Thiago Silva i Luiz Gustavo mają na koncie po żółtej kartce, druga eliminowałaby ich z gry w 1/8 finału.

Jeśli Scolari zdecyduje się postawić na tych zawodników, którzy znaleźli się w mocniejszej jedenastce podczas ćwiczeń, to do składu wskoczą Willian, Diego i Fernandinho.

Po bezbramkowym remisie z Meksykiem Scolari nie zgodził się z krytyką. Stwierdził, że wynik jest dla Brazylii dobry, zapewnił też, że ufa zawodnikom, którzy wystąpili w tym spotkaniu.

Teraz z doniesień brazylijskich mediów wynika, że z Kamerunem zagra m.in. Hulk, który przeciwko Meksykowi nie wystąpił. Silny fizycznie napastnik występujący na co dzień w Zenicie St. Petersburg miałby wypaść szczególnie dobrze w starciu z rosłymi i również silnymi obrońcami Kamerunu.

By zapewnić sobie awans do 1/8 finału, gospodarze mundialu potrzebują punktu. Natomiast gdyby Brazylia sensacyjnie przegrała z drużyną z Afryki, to z turnieju eliminowałby ją remis w spotkaniu Chorwacji z Meksykiem.

Zdjęcie ADIDAS DRES SERE11 PES SUIT V38049 Zdjęcie Joma Spodenki bramkarskie krótkie 711 Zdjęcie ProTouch Koszulka Force 4016415
ADIDAS DRES SERE11 PES SUIT... Joma Spodenki bramkarskie k... ProTouch Koszulka Force 401...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info