Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Składy na Puchar Konfederacji

Składy drużyn na Puchar Konfederacji, który zostanie rozegrany we Francji od 18 do 29 czerwca. W imprezie weźmie udział sześciu mistrzów kontynentów, gospodarze oraz zaproszona do udziału w turnieju Turcja.
Grupa A



KOLUMBIA

Bramkarze: Oscar Cordoba (Besiktas, Turcja), Juan Carlos Henao (Caldas), Luis Martinez (Envigado)

Obrońcy: Ivan Cordoba (Inter Mediolan, Włochy), Mario Yepes (Nantes, Francja), Edgar Ramos (Santa Fe), Jose Mera (Deportivo Cali), Gerardo Vallejo (Deportivo Cali), Gerardo Bedoya (Racing Club, Brazylia), Gonzalo Martinez (Napoli, Włochy), Andres Mosquera (Deportivo Cali)

Pomocnicy: Arnulfo Valentierra (Caldas), Geovanni Hernandez (Deportivo Cali), Elkin Murillo (Deportivo Cali), Oscar Diaz (Deportivo Cali), Ruben Dario Velasquez (Caldas), Jorge Lopez (Millonarios), Jairo Patino (Deportivo Cali)

Napastnicy: Elson Becerra (Tolima), Victor Aristizabal (Cruzeiro, Brazylia), Herly Alcazar (Centauros), Eudalio Arriaga (Atletico Junior), Martin Arzuaga (Atletico Junior).



FRANCJA

Bramkarze: Fabien Barthez (Manchester United, Anglia), Gregory Coupet (Olympique Lyon), Mickael Landreau (Nantes)

Obrońcy: Jean-Alain Boumsong (Auxerre), Philippe Mexes (Auxerre), Marcel Desailly (Chelsea, Anglia), William Gallas (Chelsea, Anglia), Bixente Lizarazu (Bayern Monachium, Niemcy), Willy Sagnol (Bayern Monachium, Niemcy), Mikael Silvestre (Manchester United, Anglia), Lilian Thuram (Juventus, Włochy)

Pomocnicy: Ousmane Dabo (Atalanta, Włochy), Olivier Dacourt (AS Roma, Włochy), Ludovic Giuly (Monaco), Jerome Rothen (Monaco), Oliver Kapo (Auxerre), Benoit Pedretti (Sochaux), Robert Pires (Arsenal, Anglia), Sylvain Wiltord (Arsenal, Anglia)

Napastnicy: Djibril Cisse (Auxerre), Sydney Govou (Olympique Lyon), Thierry Henry (Arsenal, Anglia), Steve Marlet (Fulham, Anglia).



JAPONIA

Bramkarze: Yoshikatsu Kawaguchi (Portsmouth, Anglia), Seigo Narazaki (Nagoya Grampus Eight), Yoichi Doi (FC Tokyo)

Obrońcy: Yutaka Akita (Kashima Antlers), Akira Narahashi (Kashima Antlers), Toshihiro Hattori (Jubilo Iwata), Nobuhisa Yamada (Urawa Reds), Ryuzo Morioka (Shimizu S-Pulse), Tsuneyasu Miyamoto (Gamba Osaka), Keisuke Tsuboi (Urawa Reds).

Pomocnicy: Daisuke Oku (Yokohama F-Marinos), Hidetoshi Nakata (Parma, Włochy), Alex (Shimizu S-Pulse), Shunsuke Nakamura (Reggina, Włochy), Mitsuo Ogasawara (Kashima Antlers), Koji Nakata (Kashima Antlers), Junichi Inamoto (Fulham, Anglia), Yasuhito Endo (Gamba Osaka), Tomokazu Myojin (Kashiwa).

Napastnicy: Yoshito Okubo (Cerezo Osaka), Yuichiro Nagai (Urawa Reds), Naohiro Takahara (Hamburg SV, Niemcy), Daisuke Matsui (Kyoto).



NOWA ZELANDIA

Bramkarze: Jason Batty (Caversham, Anglia), Mark Paston (Napier City Rovers), Michael Utting (Football Kingz)

Obrońcy: Gerard Davis (Tampere, Finlandia), Danny Hay (Walsall, Anglia), Ryan Nelsen (DC United, USA), Scott Smith (Kingstonian, Anglia), David Mulligan (Barnsley, Anglia), Duncan Oughton (Columbus Crew, USA), Chris Zoricich (Newcastle, Australia)

Pomocnicy: Mark Burton (Football Kingz), Raf De Gregorio (Football Kingz), Simon Elliott (LA Galaxy, USA), Noah Hickey (Tampere, Finlandia), Chris Jackson (Football Kingz), Aaran Lines (Ruch Chorzow, Polska), Ivan Vicelich (Roda JC, Holandia), Gavin Wilkinson (Portland Timbers, USA)

Napastnicy: Kris Bouckenooghe (KSK Ronse, Belgia), Vaughan Coveny (South Melbourne, Australia), Chris Killen (Oldham, Anglia), Shane Smeltz (Adelaide City, Australia), Michael Wilson (Stanford University, USA).





Grupa B



BRAZYLIA

Bramkarze: Dida (AC Milan, Włochy), Fabio (Vasco da Gama), Julio Cesar (Flamengo)

Obrońcy: Maurinho (Cruzeiro), Belletti (Villarreal, Hiszpania), Kleber (Corinthians), Gilberto (Gremio), Edu Dracena (Cruzeiro), Juan (Bayer Leverkusen, Niemcy), Lucio (Bayer Leverkusen, Niemcy), Fabio Luciano (Corinthians)

Pomocnicy: Eduardo Costa (Girondins Bordeaux, Francja), Emerson (AS Roma, Włochy), Kleberson (Atletico Paranaense), Dudu (Vitoria), Ricardinho (Sao Paulo), Adriano de Souza (Atletico Paranaense), Alex (Cruzeiro), Ronaldinho (Paris St Germain, Francja)

Napastnicy: Adriano (Parma, Włochy), Luis Fabiano (Sao Paulo), Gil (Corinthians), Ilan (Atletico Paranaense)



KAMERUN

Bramkarze: Andre Eboue (Beaucaire, Francja), Idriss Kameni (St Etienne, Francja), Eric Kwekeu (Bamboutos)

Obrońcy: Timothee Atouba (FC Basel, Szwajcaria), Perrier Ndoumbe (Auxerre, Francja), Lucien Mettomo (Manchester City, Anglia), Pierre Njanka (Sedan, Francja), Rigobert Song (Lens, Francja), Bill Tchato (Kaiserslautern, Niemcy)

Pomocnicy: Eric Djemba Djemba (Nantes, Francja), Joel Epalle (Aris Salonika, Grecja), Marc-Vivien Foe (Manchester City, Anglia), Geremi (Middlesbrough, Anglia), Mohamadou Idrissou (Hanover, Niemcy), Valery Mezague (Montpellier, Francja), Modeste Mbami (Sedan, Francja), Salomon Olembe (Marseille, Francja)

Napastnicy: Achille Emana (Toulouse, Francja), Samuel Eto'o (Mallorca, Hiszpania), Joseph Desire Job (Middlesbrough, Anglia), Pius Ndiefi (Sedan, Francja), Parfait Ngon Adjam (Canon Yaounde), Gustave Bahoken (Livingston, Szkocja)



TURCJA

Bramkarze: Rustu Recber (Fenerbahce), Omer Catkic (Gaziantepspor), Murat Sahin (Adanaspor)

Obrońcy: Fatih Sonkaya (Roda Kerkrade, Holandia), Bulent Korkmaz (Galatasaray), Fatih Akyel (Fenerbahce), Alpay Ozalan (Aston Villa, Anglia), Ahmet Yildirim (Besiktas), Deniz Baris (Genclerbirligi), Ibrahim Uzulmez (Besiktas), Servet Cetin (Denizlispor)

Pomocnicy: Ergun Penbe (Galatasaray), Tayfun Korkut (Real Sociedad, Hiszpania), Volkan Arslan (Galatasaray), Yildiray Basturk (Bayer Leverkusen, Niemcy), Selcuk Sahin (Istanbulspor), Ibrahim Toraman (Gaziantepspor), Gokdeniz Karadeniz (Trabzonspor)

Napastnicy: Tuncay Sanli (Fenerbahce), Okan Yilmaz (Bursaspor), Huseyin Kartal (Ankaragucu), Neacti Ates (Adanaspor), Nihat Kahveci (Real Sociedad, Hiszpania)



USA

Bramkarze: Joe Cannon (RC Lens, Francja), Marcus Hahnemann (Reading, Anglia), Tim Howard (New York/New Jersey)

Obrońcy: Gregg Berhalter (Energie Cottbus, Niemcy), Carlos Bocanegra (Chicago), Dan Califf (Los Angeles), Steve Cherundolo (Hanover, Niemcy), Frankie Hejduk (Columbus), Greg Vanney (Bastia, Francja), Cory Gibbs (St Pauli, Niemcy)

Pomocnicy: Chris Armas (Chicago), DaMarcus Beasley (Chicago), Bobby Convey (D.C. United), Chris Klein (Kansas City), Eddie Lewis (Preston, Anglia), Kyle Martino (Columbus), Pablo Mastroeni (Colorado), Earnie Stewart (D.C. United)

Napastnicy: Jeff Cunningham (Columbus), Landon Donovan (San Jose), Jovan Kirovski (Birmingham City, Anglia), Clint Mathis (New York/New Jersey), Taylor Twellman (New England).