Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Terminarz I ligi



17 Kolejka

14 marca

Legia Warszawa - Amica Wronki - godz. 20:00

15 marca

Widzew Łódź - GKS Katowice - godz. 18:15

Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski - godz. 18:00

Wisła Płock - Polonia Warszawa - godz. 18:00

Groclin-Dyskobolia - Pogoń Szczecin - godz. 14:00

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 14:00

16 marca

Ruch Chorzów - Wisła Kraków - godz. 17:15

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze - godz. 14:00

16 kolejka

18 marca

Legia Warszawa - Groclin-Dyskobolia - godz. 18:00

19 marca

Odra Wodzisław Śląski - Widzew Łódź - godz. 15:00

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - godz. 18:00

Amica Wronki - Polonia Warszawa - godz. 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Lech Poznań - godz. 18:00

GKS Katowice - Wisła Płock - godz. 18:00

Wisła Kraków - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 18:00

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów - godz. 18:00

18 kolejka

21 marca

Górnik Zabrze - Groclin-Dyskobolia - godz. 19:00

22 marca

GKS Katowice - Lech Poznań - godz. 18:15

Amica Wronki - Wisła Płock - godz. 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Ruch Chorzów - godz. 18:00

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa - godz. 18:00

Polonia Warszawa - Widzew Łódź - godz. 14:00

Odra Wodzisław Śląski - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 14:00

23 marca

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin - godz. 17:15

19 kolejka

5 kwietnia

Pogoń Szczecin - Amica Wronki - godz. 19:00

Legia Warszawa - Górnik Zabrze - godz. 19:00

Ruch Chorzów - Odra Wodzisław Śląski - godz. 19:00

Lech Poznań - Polonia Warszawa - godz. 19:00

Widzew Łódź - Wisła Płock - godz. 19:00

Groclin-Dyskobolia - Wisła Kraków - godz. 15:00

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - GKS Katowice - godz. 15:00

6 kwietnia

Zagłębie Lubin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 15:00

20 kolejka

9 kwietnia

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Groclin-Dyskobolia - godz. 18:00

GKS Katowice - Ruch Chorzów - godz. 18:00

Amica Wronki - Widzew Łódź - godz. 18:00

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin - godz. 18:00

Wisła Kraków - Legia Warszawa - godz. 18:00

Wisła Płock - Lech Poznań - godz. 18:00

Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin - godz. 16:00

Polonia Warszawa - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 16:00

21 kolejka

12 kwietnia

Groclin-Dyskobolia - Odra Wodzisław Śląski - godz. 15:00

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Wisła Płock - godz. 15:00

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków - godz. 19:00

Górnik Zabrze - Amica Wronki - godz. 19:00

Lech Poznań - Widzew Łódź - godz. 19:00

Ruch Chorzów - Polonia Warszawa - godz. 19:00

Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 19:00

13 kwietnia

Zagłębie Lubin - GKS Katowice - godz. 15:00

22 kolejka

19 kwietnia

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin - godz. 15:00

Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa - godz. 15:00

Wisła Kraków - Górnik Zabrze - godz. 19:00

GKS Katowice - Groclin-Dyskobolia - godz. 19:00

Wisła Płock - Ruch Chorzów - godz. 19:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Szczecin - godz. 19:00

Widzew Łódź - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 19:00

Amica Wronki - Lech Poznań - godz. 19:00

23 kolejka

26 kwietnia

Groclin-Dyskobolia - Polonia Warszawa - godz. 15:00

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Lech Poznań - godz. 15:00

Legia Warszawa - GKS Katowice - godz. 19:00

Wisła Kraków - Amica Wronki - godz. 19:00

Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław Śląski - godz. 19:00

Ruch Chorzów - Widzew Łódź - godz. 19:00

Górnik Zabrze - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 19:00

Zagłębie Lubin - Wisła Płock - godz. 16:00

24 kolejka

3 maja

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze - godz. 17:00

Polonia Warszawa - Legia Warszawa - godz. 17:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków - godz. 19:00

Wisła Płock - Groclin-Dyskobolia - godz. 19:00

Lech Poznań - Ruch Chorzów - godz. 19:00

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin - godz. 19:00

GKS Katowice - Pogoń Szczecin - godz. 19:00

Amica Wronki - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 19:00

25 kolejka

10 maja

Groclin-Dyskobolia - Widzew Łódź - godz. 17:00

Zagłębie Lubin - Lech Poznań - godz. 17:00

Górnik Zabrze - GKS Katowice - godz. 19:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Amica Wronki - godz. 19:00

Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śląski - godz. 19:00

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa - godz. 19:00

Ruch Chorzów - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 19:00

Legia Warszawa - Wisła Płock - godz. 19:00

26 kolejka

17 maja

Polonia Warszawa - Górnik Zabrze - godz. 17:00

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie Lubin - godz. 17:00

Odra Wodzisław Śląski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 17:00

GKS Katowice - Wisła Kraków - godz. 19:00

Lech Poznań - Groclin-Dyskobolia - godz. 19:00

Amica Wronki - Ruch Chorzów - godz. 19:00

Wisła Płock - Pogoń Szczecin - godz. 19:00

Widzew Łódź - Legia Warszawa - godz. 19:00

27 kolejka

21 maja

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GKS Katowice - godz. 18:00

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź - godz. 18:00

Wisła Kraków - Polonia Warszawa - godz. 18:00

Legia Warszawa - Lech Poznań - godz. 18:00

Górnik Zabrze - Wisła Płock - godz. 18:00

Odra Wodzisław Śląski - Amica Wronki - godz. 17:30

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów - godz. 17:30

Groclin-Dyskobolia - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 17:30

28 kolejka

24 maja

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Legia Warszawa - godz. 17:00

Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 17:00

Wisła Płock - Wisła Kraków - godz. 19:00

Widzew Łódź - Górnik Zabrze - godz. 19:00

Ruch Chorzów - Groclin-Dyskobolia - godz. 19:00

GKS Katowice - Odra Wodzisław Śląski - godz. 19:00

Amica Wronki - Zagłębie Lubin - godz. 19:00

Lech Poznań - Pogoń Szczecin - godz. 19:00

29 kolejka

31 maja

GKS Katowice - Amica Wronki - godz. 17:00

Legia Warszawa - Ruch Chorzów - godz. 17:00

Wisła Kraków - Widzew Łódź - godz. 17:00

Groclin-Dyskobolia - Zagłębie Lubin - godz. 17:00

Odra Wodzisław Śląski - Polonia Warszawa - godz. 17:00

Pogoń Szczecin - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - godz. 17:00

Górnik Zabrze - Lech Poznań - godz. 17:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Płock - godz. 17:00

30 kolejka

4 czerwiec

Lech Poznań - Wisła Kraków - godz. 17:00

Polonia Warszawa - GKS Katowice - godz. 17:00

Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Górnik Zabrze - godz. 17:00

Amica Wronki - Groclin-Dyskobolia - godz. 17:00

Wisła Płock - Odra Wodzisław Śląski - godz. 17:00

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin - godz. 17:00

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa - godz. 17:00

Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - godz. 17:00