Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nottingham z Majewskim próbuje zmazać plamę w meczu z Newcastle

We wtorek o 20.45 w Pucharze Ligi Angielskiej Nottingham Forest na swoim stadionie zmierzy się z drużyną Newcastle United. W barwach Nottingham od początku prawdopodobnie zagra polski pomocnik Radosław Majewski. Wraz z kolegami będzie próbował zrehabilitować się za ligową przegraną z największym rywalem.
Klub Nottingham w ostatniej kolejce angielskiej Championship zagrał u siebie z największym przeciwnikiem - Derby County. Gospodarze przegrali 2:1, a piłkarze po meczu posypali głowy popiołem. Przed meczem trener Steve McLaren powiedział, że w meczu z Newcastle chcą odzyskać utraconą dumę.

- Chcę móc powiedzieć po meczu, że drużyna Newcastle przyjechała tutaj i miała ciężką przeprawę i że odzyskaliśmy część naszej godności - powiedział McLaren.

Majewski zagrał do tej pory we wszystkich meczach Nottinghamu. Choć na początku sezonu wchodził z ławki, w obliczu nękających drużynę kontuzji stał się podstawowym zawodnikiem. Na pewno przysłużyła się do tego także dobra forma piłkarza, który w 9 meczach strzelił 2 bramki. Pod nieobecność doświadczonego pomocnika George Boatenga, który pauzuje przez kontuzję, występ Majewskiego w pierwszym składzie przeciwko Newcastle jest niemal pewny.

Początek meczu na The City Ground o 20.45.

Łukasz Fabiański stanie w bramce? ?