Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Neymar: Barcelona to najlepszy klub świata

Reprezentant Brazylii uważa, że zwycięzcy Ligi Mistrzów są najlepszą drużyną globu i nie może się doczekać spotkania jego Santosu i drużyny Pepa Guardioli w Klubowym Pucharze Świata.
Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Napastnik Santosu, cel transferowy Realu Madryt będzie miał okazję spotkać się z Barceloną na boisku jeszcze w tym roku. Klub z Brazylii wygrał Copa Libertadores i zakwalifikował się do Klubowego Pucharu Świata. Tam w finale może dojść do wymarzonego przez Neymara meczu z Barcą.

- Barcelona to najlepszy klub na świecie i mają najlepszych na świecie piłkarzy, ale mamy zamiar grać swoją piłkę jeśli na nich trafimy - powiedział Neymar w wywiadzie dla www.fifa.com.

- Jeśli zagramy z Barceloną będziemy walczyć z całych sił. Podejmowanie Barcelony na boisku to duże wyzwanie. Nie sądzę by po prostu znalazła się na nich odpowiednia taktyka. Trzeba się po prostu modlić i dać z siebie wszystko - dodał Neymar.

Piłkarz Brazylii zwrócił też uwagę na to, że najpierw muszą przebrnąć przez półfinał.- Zanim zaczniemy myśleć o finale czy meczu z Barceloną, musimy najpierw zagrać inny ciężki mecz. Oczywiście celujemy w finał.

Wciąż powraca temat odejścia Neymara z Santosu i to Real Madryt najchętniej sprowadziłby utalentowanego napastnika. Jednak jego obecny klub chce go zatrzymać przynajmniej na Klubowy Puchar Świata.

Hiszpania osłabiona. Xavi nie zagra z Włochami  ?


Więcej o: