Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła rozstrzelała Zagłębie na Ludowym

Organizatorzy zapowiadali, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale pod naporem kilkuset fanów otworzyli bramy. Na trybuny weszło ponad 400 osób - także przypadkowi ludzie, którzy akurat jeździli rowerami po parku.
Jak Wisła wystrzelała Zagłębie zobacz na Z Czuba.tv  ?

Zagłębie w sparingu z mistrzem Polski straciło cztery gole, ale kibice z Sosnowca i tak mają powody do radości - nowy kontrakt podpisał Arkadiusz Kłoda.

Wiśle zależało na sparingu na głównej płycie Stadionu Ludowego, bowiem już w środę będą na niej rywalizować o awans w eliminacjach do Ligi Mistrzów. - Są w dobrej formie. Szybcy, wybiegani. Przewyższali nas wyraźnie kulturą i organizacją gry - chwalił Piotr Pierścionek.

Trener Zagłębia poinformował po meczu, że nową umowę podpisał jeden z filarów drużyny - Arkadiusz Kłoda i zapowiedział, że na poniedziałkowym treningu pojawi się nowy napastnik "z pierwszoligową i międzynarodową przeszłością".

Przypomnijmy, że Zagłębie interesuje się m.in. 31-letnim Pawłem Sobczakiem (89 meczy w ekstraklasie, ostatnio grecka AS Lamia).

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Ćwielong (18.), 0:2 Kirm (22.), 0:3 Marcelo (49.), 0:4 Małecki (53.)

Zagłębie: Bensz - Guzik (73. Madej), Marek, Białek, Pietrzak (60. Pajączkowski) - Ryndak (77. Sierczyński), Bodziony, Szatan (60. Koźmiński), Dorobek - Lachowski (85. Łuczywek), Filipowicz (60. Myśliwy).

Wisła: Pawełek (85. Trela) - Łobodziński (67. Janik), Marcelo (77. Burliga), Diaz (85. Papież), Piotr Brożek (77. Zalewski) - Małecki, Sobolewski (46. Cantoro), Jirsak (67. Ćwielong), Kirm (77. Chrapek) - Ćwielong (46. Czekaj), Paweł Brożek.