Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bramkarz Juventusu w Wiśle?

PRZEGLĄD PRASY. Do końca tygodnia będzie znane nazwisko bramkarza, który dołączy do Wisły Kraków. Największe szanse na transfer ma Lubos-Hajduch z Rużomberoka, czytamy w "Gazecie Krakowskiej". Ale niewykluczone, że Pawełka zastąpi bramkarz z ... Antypodów!
Kolejni bramkarze na testach w Wiśle ?

W Wiśle szukuje się prawdziwa niespodzianka...Jess Vanstrattano pochodzi z Australii, ostatnio był piłkarzem... Juventusu Turyn. Niektóre media wiążą go z australijskim klubem, ale skoro Australijczyk jest gotowy przyjechać na testy do Hiszpanii, gdzie przebywa Wisła, to można przypuszczać, że kontraktu w swojej ojczyźnie nie podpisał.

Vanstrattan do Estepony miał przyjechać we wtorek wieczorem wieczorem, najpóźniej w środę rano i być może prócz treningów otrzyma szansę zaprezentowania swoich umiejętności w którymś ze sparingów w Hiszpanii, informuje dziennik.

- Chcemy dokonać jak najlepszego wyboru, dlatego obserwujemy tylu kandydatów. Czy jednak cała sprawa nie zakończy się tak, że żaden z testowanych bramkarzy nie okaże się lepszy od Lubosa Hajducha, a ten nagle wyląduje gdzie indziej i Wisła zostanie z niczym? Jesteśmy też w stałym kontakcie zarówno z działaczami Rużomberoka, jak i z samym piłkarzem - uspokaja Bednarz. - Tak jak powiedziałem, do końca tygodnia podejmiemy decyzję, na którego z bramkarzy się decydujemy. W każdym razie na pewno konkurencja na tej pozycji w rundzie wiosennej wzrośnie.

Już jest pewne, że w Krakowie nie zagra Maciej Nalepa, który wybrał ukraiński Charków, bardzo spadły także szanse Emanuele'a Concettiego z Crotone. Włoch nie otrzymał zgody na przyjazd na testy z powodu ważnego spotkania ligowego.