Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Śląskie drużyny przegrywają w Turcji

Odra Wodzisław musiała uznać wyższość wicelidera czeskiej ekstraklasy FK Mlada Boleslav, a piłkarze Piasta Gliwice nie poradzili sobie z FK Zeta Golubovci.
Kaka z Wodzisławia już strzela »

- Naszym głównym mankamentem był brak płynności w grze. Wiele naszych akcji było rwanych, szarpanych. Przeskok ze sztucznych muraw na boiska trawiaste był dla nas ogromny. Szybko stracona bramka, co wynikało z braku koncentracji, okazała się nie do odrobienia w meczu z tak klasowym przeciwnikiem. Może to dobrze, że od razu spadamy z tak wysokiego konia. Z każdym następnym sparingiem powinno być - uznał po meczu trener Odry Ryszard Wieczorek.

FK Mlada Boleslav - Odra Wodzisław 1:0 (1:0)
Bramka: Táborský (6.)
Odra: Bensz - Kłos, Markowski, Dymkowski, Szary - Woś, Kuranty, Gruber, Wodecki - Matulevicius, Bagnicki. II połowa: Buchalik - Kokoszka, Kowalczyk, Dudek, Pielorz - Woś (65. Słodowy), Gierczak, Kwiek, Rygel - Moskal, Korzym.

Gliwiczanie rozegrali już czwarty sparing podczas zgrupowania w Turcji. Tym razem przegrali z czarnogórskim FK Zeta Golubovci. Piastunki nie wygrały żadnego ze sparingów podczas obozu i zdobyły w nich tylko dwa gole.

Piast Gliwice - FK Zeta Golubovci 0:1 (0:0)
Piast: Szmatuła - Michniewicz (46. Bronowicki), Gamla, Glik (52. Kowalski), Wysocki (46. Sedlaczek) - Kaszowski (46. Seweryn), Muszalik (46. Krzycki), Wilczek (60. Bojarski), Podgórski (46. Chylaszek) - Olszar (46. Iwan), Smektała (46. Prędota).

Piast od kwietnia będzie grał w Gliwicach! »