Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były kadrowicz trafi do Wisły?

PRZEGLĄD PRASY. Od dawna jednym z poważniejszych zmartwień trenera Macieja Skorży jest obsada bramki. Kolejnym kandydatem, którego chce sprawdzić mistrz Polski jest Maciej Nalepa, dwukrotny reprezentant Polski, obecnie grający w FK Charków - pisze "Przegląd Sportowy".
Wyciszona sprawa zakupu bramkarza ?

- Kiedy dostałem sygnał, że Maciek gotów jest wrócić do Polski, uznałem, iż warto się tym zainteresować. Znam go jeszcze z czasów mojej pracy w reprezentacji Polski. Mógłby nawiązać rywalizację z Mariuszem Pawełkiem o miejsce w pierwszym składzie - mówi Maciej Skorża.

Szkoleniowiec mistrzów Polski zastrzega jednak, że oprócz Nalepy Wisła ma na oku jeszcze dwóch kandydatów. Jednym z nich jest Słowak Lubos Hajduch z MFK Rużomberok, z którym dziś krakowianie rozegrają mecz kontrolny.

W środę wieczorem z Nalepą skontaktowali się zarówno trener Skorża, jak i dyrektor sportowy Wisły Jackiem Bednarzem. - Nie obawiam się o formę sportową. Najważniejsze, abym dostał szansę na przekonanie trenera Skorży o swoich umiejętnościach - mówi Nalepa.

Maciej Skorża o transferach i nie tylko | wideo


W czwartek krakowianie wysłali oficjalne pismo do FK Charków z pytaniem, czy Nalepa może wziąć udział w rozpoczynającym się w niedzielę zgrupowaniu Wisły w hiszpańskiej Esteponie. Na razie w Krakowie czekają na odpowiedź strony ukraińskiej. Jeżeli tylko będzie pozytywna, zawodnik opuści zgrupowanie swoje go zespołu z Jałcie i dołączy do ekipy Skorży.