Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Janukiewicz jedną nogą w Bełchatowie

PRZEGLĄD PRASY. Radosław Janukiewicz zagrał we wczorajszym meczu sparingowym GKS z Pelikanem Łowicz. Pracy nie miał zbyt wiele, ale wszystko wskazuje na to, że bełchatowski klub podpisze z nim umowę - pisze "Przegląd Sportowy".
GKS bez Późniaka ?

Janukiewicz zagrał w środę 60 minut. Podobnie jak pozostali bramkarze bełchatowskiego zespołu: Krzysztof Kozik i Łukasz Sapela, nie musiał często interweniować. Podopieczni Rafała Ulatowskiego byli zdecydowanie lepszym zespołem i rozgromili drugoligowca 9:0. Janukiewicz ma zagrać jeszcze w sparingowym meczu z Lechią Gdańsk. Po sobotnim spotkaniu ostatecznie okaże się, czy podpisze umowę z GKS.

- Ja chciałbym tu grać. GKS to przecież czołówka ekstraklasy - powiedział były bramkarz Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin, który jesienią był zawodnikiem greckiej Skody Xanthi.

- W tej drużynie po moim przyjściu zmienił się trener, który oznajmił mi, że nie mam szans na występy w lidze. Dlatego postanowiłem rozwiązać umowę - dodał Janukiewicz, który już po raz drugi znalazł się na testach w GKS.

Według szkoleniowca bełchatowian Janukiewicz fizycznie prezentuje się dobrze, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjął. - Po dzisiejszym meczu niewiele mogę powiedzieć. Myślę, że spotkanie z Lechią da mi więcej materiału do przemyśleń - stwierdził asystent Leo Beenhakkera.