Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł Strąk blisko Górnika Zabrze

Paweł Strąk, defensywny pomocnik SV Ried, jest bliski transferu do Górnika Zabrze. W poniedziałek zawodnik umówił się na decydującą rozmowę z trenerem Henrykiem Kasperczakiem.
Górnik Zabrze interesuje się Adamem Banasiem ?

Strąk, wychowanek Alitu Ożarów, to dwukrotny mistrz Polski w barwach krakowskiej Wisły, wicemistrz Europy do lat 16 z 1999 roku, młodzieżowy reprezentant Polski.

25-letni piłkarz w czerwcu podpisał dwuletni kontrakt z SV Ried, jednak w austriackim zespole głównie przesiadywał na ławce rezerwowych bądź wchodził na boisko w okolicach 89. minuty. - Jadę właśnie do Austrii, by negocjować rozwiązanie kontraktu Pawła z SV Ried - mówi Radosław Osuch, menedżer piłkarza. W gronie zainteresowanych transferem Strąka jest również warszawska Polonia.

Według naszych informacji w poniedziałek Strąk pojawi się na Roosevelta, gdzie dojdzie do jego rozmów z trenerem Kasperczakiem. Wtedy zapadnie decyzja w sprawie kontraktu.

W kręgu zainteresowań Górnika wciąż pozostają Adam Banaś (Piast Gliwice), Damian Gorawski (ostatnio rosyjski Szinnik Jarosław) i bliski porozumienia z klubem Robert Szczot z Jagiellonii.