Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PE: Odra, Ruch i Polonia Warszawa też awansowały

Polonia Warszawa zremisowała w Łodzi z ŁKS-em i zagra w ćwierćfinale Pucharu Ekstraklasy. Podział punktów w Wodzisławiu w meczu Odry z Ruchem dał awans obu zespołom.
ŁKS Łódź - Polonia Warszawa 1:1
Bramki:
Adrian Świątek (45.) - Łukasz Kępa (72.)

ŁKS: Marcin Pająk - Sebastian Przybyszewski, Mariusz Mowlik, Adrian Woźniczka (46 Stefan Potocki), Wojciech Mordzakowski - Adrian Świątek (46 Tomasz Ostalczyk), Labinot Haliti (80 Jacek Kuklis), Vahan Gevorgyan (65 Gabor Vayer), Rafał Kujawa - Michał Grobelny (46 Nazad Asaad), Kamil Bartosiewicz (46 Dawid Jarka).

Polonia: Radosław Majdan - Vlade Lazarevski (46 Damian Jaroń), Sa a Yunisoglu, Łukasz Skrzyński, Błażej Telichowski - Piotr Piechniak (60 Łukasz Kępa), Krzysztof Bąk (46 Łukasz Piątek), Radosław Majewski (46 Radosław Nolka), Mariusz Zasada - Daniel Mąka (76 Bartłomiej Makowski), Filip Ivanovski.

żółta kartka: Yunisoglu
widzów: 200.

Odra Wodzisław - Ruch Chorzów 1:1
Bramki:
Tomasz Moskal (4.) - Piotr Ćwielong (85.)

Odra: 1. Adam Bensz - 18. Błażej Radler (46, 26. Robert Kłos), 16. Jacek Kowalczyk, 23. Bartosz Hinc, 21. Sławomir Szary - 9. Marcin Malinowski, 5. Jacek Kuranty (88, 24. Arkadiusz Aleksander), 8. Piotr Gierczak (78, 27. Aleksander Kwiek), 14. Maciej Małkowski (74, 4. Piotr Szymiczek) - 11. Damian Seweryn (46, 22. Daniel Rygel), 20. Tomasz Moskal (46, 19. Maciej Korzym).

Ruch: 1. Mateusz Struski - 34. Maciej Trzmielewski (46, 29. Ariel Jakubowski), 3. Grzegorz Baran, 33. Dawid Szczypior, 8. Krzysztof Nykiel - 6. Wojciech Grzyb (63, 9. Marcin Zając), 13. Maciej Scherfchen, 11. Marcin Nowacki (55, 53. Maciej Mizgajski), 22. Tomasz Brzyski (46, 7. Piotr Ćwielong) - 16. Michał Haftkowski (46, 19. Artur Sobiech), 18. Marcin Sobczak (67, 51. Tomasz Janiszewski).

żółta kartka: Nykiel
sędziował: Grzegorz Stęchły (Jarosław)
widzów: 200.

Polonia Bytom - Górnik Zabrze 0:2
Bramki:
Damian Furczyk (25.), Tomasz Zahorski (40.)

Polonia: 13. Seweryn Kiełpin - 8. Peter Hricko (54 Adrian Basta), 14. Adrian Klepczyński (46 Jakub Dziółka), 18. Jacek Broniewicz, 4. Wałerij Sokołenko - 25. Mateusz Szczur (55 Robert Nazar), 24. Rafał Grzyb (46 Marek Baž~k), 7. Janusz Wolański, 23. Piotr Tomasik - 17. Adrian Mielec (59 Robert Wojsyk), 10. Grzegorz Podstawek (46 Artur Nowak).

Górnik: 82. Sebastian Nowak - 20. Mariusz Gancarczyk, 23. Marek Krotofil (46 Kamil Szymura), 2. Michał Pazdan, 6. Tadas Papeekys - 22. Tomasz Zahorski (46 Piotr Malinowski), 26. Adam Danch, 13. Damian Furczyk, 15. Dariusz Kołodziej - 9. Przemysław Pitry (46 Dawid Gajewski), 24. Marcin Wodecki.

żółta kartka: Artur Nowak
sędziował: Artur Radziszewski (Warszawa).