Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grosicki nie wróci do Legii

PRZEGLĄD PRASY. Kamil Grosicki zimą nie wróci do Legii, może ponownie będzie grać w Szwajcarii - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Za miesiąc kończy się okres wypożyczenia Kamila Grosickiego z Legii do szwajcarskiego FC Sion. Jednak zawodnik, o którego pozaboiskowych problemach napisano już wszystko, nie wróci do stolicy. Przy Łazienkowskiej podjęto decyzję, że nie będzie dla niego miejsca w kadrze zespołu.

Przejęciem praw do jego karty zawodniczej zainteresowana jest jedna ze szwajcarskich agencji menedżerskich, skłonna wykupić go z Warszawy, a następnie wypożyczyć do jednego z miejscowych klubów. Człowiekiem, który chciałby pomóc Grosickiemu nie tylko pod względem piłkarskim, jest Ryszard Komornicki, szkoleniowiec Aarau.

Od momentu, kiedy Grosicki okazał się w Sionie niepotrzebny, przebywa w rodzinnym Szczecinie, gdzie trenuje indywidualnie. - Biegam codziennie, chodzę na siłownię - mówi. Zdecydowana na sprowadzenie go była Jagiellonia Białystok, jednak sam piłkarz wolałby wyjechać z kraju. - W Polsce mam taką opinię, że ciężko byłoby mi się tu odbudować. I wcale nie pod względem piłkarskim, ale przede wszystkim psychicznym. Dlatego chciałbym grać na Zachodzie - dodaje.