11. kolejka. Remis GKS i Górnika. Ruch ograł Wisłę

W meczu 11. kolejki Młodej Ekstraklasy PGE GKS zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:1).

W rozgrywanym na sztucznej nawierzchni spotkaniu prowadzenie objęli goście po strzale Gajewskiego (34. minuta). Wyrównał po przerwie Janusz Dziedzic (61.). Był to piąty z rzędu remis naszej młodzieżówki.

GKS: Paprocki (46. Misztal) - Lipiński, Słomian, Michalak, Marciniak - Dąbrowski - Wróbel T.(46. Magdoń), Poźniak (46. Karbowniczak), Janus (46. Dziedzic), Chwalibogowski (46. Bocian) - Zawodziński (80. Sobala)

Górnik: Laskowski - Gancarczyk, Krotofil, Szymura, Krzysztoporski (61. Janicki), Rivas - Grajek, Popiel, Gajewski, Rupa (83. Gęsikowski) - Skorupski M. (56. Wawrzyniak)