Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpańskie niewypały w Legii?

PRZEGLĄD PRASY: Kiedy w letnim okienku transferowym Mirosław Trzeciak co kilka dni informował o podpisaniu kontraktu z kolejnym piłkarzem, wydawało się, że warszawski klub kompletuje drużynę zdolną do walki o mistrzostwo Polski. Dwie pierwsze kolejki nowego sezonu brutalnie jednak zweryfikowały te zapowiedzi - podaje "Fakt"
W tabeli ekstraklasy Legia zajmuje trzecie miejsce od końca, a sprowadzeni na Łazienkowską zawodnicy prezentują się dramatycznie słabo

W poniedziałek hiszpańskie trio zagrało w spotkaniu Młodej Ekstraklasy z Odrą Wodzisław. Wystawianie tych piłkarzy w drużynie młodzieżowej nie stanowi wielkiego ryzyka, bo rozgrywki w tej kategorii wiekowej służą głównie szkoleniu. Budzi jednak śmiech kibiców, bo zarobki trzech hiszpańskich piłkarzy nie są bynajmniej juniorskie. Inaki Descarga i Mikel Arruabarrena mają kontrakty w wysokości 300 tys. euro za sezon, a Alberto Ortiz Moreno Tito 200 tys. euro. To sprawia, że Legia ma najdroższą drużynę w Młodej Ekstraklasie - ironizuje dziennik "Fakt".

Hiszpanie jednak świetnie się czują w Warszawie. Dzięki Trzeciakowi mają dobrze płatne zajęcie, które nie wymaga od nich przesadnego wysiłku. Nic dziwnego, że w meczu Młodej Ekstraklasy z Odrą Wodzisław z trudem dotrwali do końca spotkania. Potem jednak z ochotą ruszyli poznawać kolejne ciekawe miejsca w stolicy.