Młoda Legia lepsza od Mławianki

Młoda Legia wygrała z Mławianką Mława 3:1. Bramki dla podopiecznych Piotra Streilaua i Dariusza Banasika zdobywali Domoń, Chałas i Górski. Honorowe trafienie dla gości uzyskał Artur Gawęda.
Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście. Już w 5 minucie Artur Gawęda wykończył kombinacyjną akcję swoich kolegów. Mławianka umiejętnie się broniła i wyprowadzała groźne kontry. Muszyński w 39 minucie wbiegł w pole karne i oddał strzał, który minimalnie przeszedł obok lewego słupka bramki Mławianki. W 25 minucie po uderzeniu Gawędy z rzutu wolnego piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki Jacka Skrzyńskiego. Pod koniec pierwszej połowy silnym uderzeniem popisał się Osiecki.

W drugiej połowie obraz gry uległ znacznej zmianie. To podopieczni Piotra Streilaua i Dariusza Banasika kreowali więcej akcji, a ogromną aktywnością wyróżniał się wprowadzony po przerwie Tomasz Chałas.

Napastnik Młodej Legii w trakcie drugiej odsłony mecz mógł zdobyć kilka bramek, ale brakowało mu skuteczności. W 73 minucie po uderzeniu legionisty piłka odbiła się najpierw od poprzeczki, potem od linii bramkowej i wyszła w pole. Wyrównującego gola zdobył Domoń, który atomowym strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza Mławianki. W 86 minucie Legia zdobyła drugiego gola decydującego o zwycięstwie. Z prawej strony w pole karne dośrodkowywał Kozub, a akcję zamknął Chałas.

Ekipę z Mławy dobił w 90 minucie Górski, wykorzystując prostopadłe podanie od Pawła Kozuba.

Młoda Legia: Skrzyński (70' Osuch), Wróbel (75' Rawa), Lewandowski (45' Świdzikowski), Zbozień (45' Okpara), Zaborowski, Woźniak (45' Stoch), Muszyński (45' Kozub), Łanucha (45' Banasiak), Jezierski, Górski (45' Domoń, 85' Górski) Cempa (45' Chałas)

Mławianka Mława: Michalak, Palewski, Brzozowski, Rogowski, Król, Lemanek, Sieja, Osiecki, Głowacki, Walczak, Gawęda